אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

יער ההתאבדות ביפן: המקום הרדוף ביותר בעולם


אביגיל אגלרוב's picture
יער ההתאבדות ביפן: המקום הרדוף ביותר בעולם

'יער ההתאבדות' של יפן הוא אחד המקומות הרדופים ביותר בעולם, ולא בכדי. במשך שנים אנשים מדוכאים חשו כאילו לא קיימת עבורם אפשרות אחרת לסיים את חייהם, מלבד לנסוע ליער Aokihagara. הסמוראים של יפן נודעו בשיטותיהם לסיים את חייהם מתוך כבוד לסובבים אותם, לפני שהתנסו באות קלון. זו הייתה, מבחינתם, הדרך המכובדת למות. אך יער ההתאבדות הוא משהו שונה לחלוטין.

קיימים מקרי מוות כה רבים ביער רדוף זה, שהוא ידוע כאתר התאבדות והפרסומים מעודדים אנשים המבקשים לסיים את חייהם, להיכנס ליער זה. בעוד שהתאבדות היא בעיה רצינית ביותר, איש אינו יודע בוודאות מדוע אנשים נכנסים ליער, ומתי החלה המגמה. עצוב לחשוב על האנשים שנטלו את חייהם מתוך ניסיון להימלט מבעיות ההתמודדות בחייהם.

היער נקשר עם מיתוסים ואגדות של שדים וישויות רעות. כלומר, אנשים החשים חוסר תקווה נמשכים למקום זה כדי להתאבד ולהזין את נשמתם. השמועות מספרות על כמאה מקרי התאבדות מידי שנה המתקיימים ביער, הנגוע בגופותיהם של האנשים שעברו בו.

חוקרי טבע ערכו ניסויים שונים בחלקי היער, וכולם מסכימים על אמת מסוימת המסתתרת מאחורי האגדות, וכך ניתן להסביר מדוע מקום זה נחשב לאחד המקומות הרדופים ביותר בעולם. טרם נקבע מדוע מקום זה נבחר על ידי אדם כאתר לסיום חייו. האם יתכן שקיים כוח משיכה "קסום" המושך אנשים אל היער?

המקום הרדוף ביותר על פני האדמה

האם יתכן שזהו המקום הרדוף ביותר על פני כדור הארץ? יש הסבורים כי יתכן שכן, היות ובכל פעם בה אנשים כה רבים מתים באופן טרגי ובנסיבות טרגיות כאלו, מסתמנת האמונה לפיה מקום זה מאופיין במערבולת אנרגיה. זה המקום שבו רוחות נתפסות בסוג של שדה אנרגיה ממנו אינן מסוגלות להימלט. אך האם קיימת אמת בכל סיפורי רוחות הרפאים?

מתוך כבוד לאנשים שבחרו לקחת את חייהם במקום זה, מוטב שלא לגלות את התשובה. אחרים סבורים כי ההיסטוריה מאחורי היער האפל עתיקה יותר מכפי שסבורים רוב האנשים, המאמינים שרוחות חסרות מנוחה אלו שייכות לאנשים מיוסרים לפני מאות שנים. אנשים רבים נמשכים ליער מתוך סיבה אחת בלבד: לסיים את חייהם ולהפוך לחלק מהמוני הנשמות שאבדו בו.

תגיות נושא: 

Comments

יער ההתאבדות

מה לעזאזל זה יער ההתאבדות???????????????????????? כאילו מלה אנשים התאבדו באותו יער?!?!

תחי ישראל

תחי ישראל

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אביגיל אגלרוב

.