אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

חברת אפל משחררת ממשק טלוויזיה חדש בספטמבר


אביגיל אגלרוב's picture
חברת אפל משחררת ממשק טלוויזיה חדש בספטמבר

דו"ח חדש של BuzzFeed מספר כי חברת 'אפל' תשחרר בקרוב גרסה חדשה של הממיר שלה, כמו גם שירות הזרמה חדש לתוכן טלוויזיה. החברה הייתה אמורה להודיעה על הטלוויזיה החדשה של אפל ב-WWDC אך ההשקעה התעכבה לספטמבר. הטלוויזיה הנוכחית של אפל שוחררה בשנת 2012 ופותחה במקור עבור ה-iPhone 4S. הפעם הטכנולוגיה משתמשת בשבבי A8של האייפון 6, כמו גם בעיצוב ואחסון פנימי דק יותר, ללא הפתעות.

ועדיין, שתי שאלות משמעותיות נותרו בממשק המשתמש ואסטרטגיית התוכן של 'אפל'. הממשק הנוכחי של הטלוויזיה מסורבל, והחברה יודעת שעליה לתקן מצב זה. שימוש באופציות לשאילתות קוליות יהיה הצעד הראשון כשגוגל ואמזון יספקו תכונה זהה עם נגן נקסוס. גם בקשות לפטנטים שהוגשו לאחרונה הראו כי 'אפל' עובדת על סוג מסוים של ממשק מגע. לא ברור אם Apple TV תנצל את האייפון או תיצור מותק חדש מרוחק עם מסך מגע.

בתחום התוכן, שירות הטלוויזיה של אפל עדיין אינו מוכן ממש. בעוד שהכרזת Apple TV החדשה מתעכבת, אין לצפות לשירות הזרמה ממותג החברה בספטמבר. במקום זאת, החברה מבקשת לשחרר את המכשיר החדש עם שירותי צד שלישי קיימים, כגון נטפליקס, HBO, ו-Hulu. באופן דומה, 'אפל' רוצה שאנשים ירכשו טלוויזיות חדשות רבות ככל הניתן מהמותגים שלה, כדי שיהיו מוכנים להשקה חודשית של שירותי ההזרמה החדשים שלה מאוחר יותר.

Apple TV

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אביגיל אגלרוב

.