אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

ג'ניפר אניסטון: חמשת הרגעים הטובים ביותר


אביגיל אגלרוב's picture
ג'ניפר אניסטון: חמשת הרגעים הטובים ביותר

בקריירת משחק ענפה המסתעפת מדמותה של רייצ'ל ב'חברים' ועד תפקידי מפתח בסרטים רציניים וקומיים, הקריירה של ג'ניפר אניסטון ממשיכה לשבור שיאים. מאמר זה מתבונן על רגעי השיא בקריירה שלה עד כה.

למרות שללא ספק תפקידה הידוע ביותר, ועטור הפרסים, הוא דמותה של רייצ'ל ב'חברים', לג'ניפר אניסטון יש גם קריירה ארוכה ומגוונת בסרטים, מה שחברי הצוות האחרים של הסדרה המצליחה לא הצליחו להוכיח. היא הייתה מועמדת לפרס גלובוס הזהב על תפקידה בסרט 'עוגה' בשנת 2014 וזכתה לשבחים על תפקידיה בסרטים קומיים.

בסוף יוני 2015 חזרה אניסטון לז'אנר סרטי הקומדיה עם 'מארלי ואני', בשיתוף פעולה עם הכוכב 'אוון וילסון'. הסרט עוקב אחר חייהם האישיים הסבוכים של השחקנים וצוות ההפקה של הצגה בברודוויי.

עוגה. זהו התפקיד שזיכה את אניסטון במועמדות השלישית שלה לפרס גלובוס הזהב, והתפקיד הראשון שלה בקולנוע, בו היא מגלמת אישה שסובלת מכאבים כרוניים לאחר תאונת דרכים. אניסטון טוענת שגרמה לעצמה לחוות תסמינים פסיכוסומאטיים על מנת לשפר את ביצועיה. המשחק שלה שיטתי.

הילדה הטובה. בנוסחת ההתנתקות מתדמית המצחיקנית הכמעט קבועה שלה, אניסטון ביצעה דרמה זו בשנת 2002 בה גילמה צעירה המרגישה מחנק בחייה הממוצעים, והיא מתחברת עם צעיר ספרותי אידיאליסט בשם הולדן (ג'ייק ג'ילנהול). סרט זה היווה מחקר מעמיק על התסכול האנושי המאפיין את החיים בעיירה קטנה.

הבוסית מהגיהינום. הקהל אהב לשנוא את אניסטון בתפקידה כבוסית סקסיסטית מטרידה בקומדיה שחורה זו, בה הפגינה את כישוריה החדים כשחקנית קומדיה. הסרט זכה להצלחה בביקורות ובקופות, וסרט ההמשך שוחרר כעבור שלוש שנים.

מארלי ואני. כמו שכל סרט העוסק בגורי כלבלבים חמודים, כך גם סרט זה זכה להצלחה, אך לאניסטון מגיע הקרדיט לביצועיה הרגשיים כג'ני גרוגן בעיבוד הזה של האוטוביוגרפיה הפופולארית. למרות שהסרט מבוסס אולי על ז'אנר הצונח של הקומדיות הרומנטיות, סרט זה נחשב ללהיט.

היא האחת. דרמה זו, שיצאה למסכים בשנת 1996, וכללה פסקול מוסיקלי אותו יצר טום פטי, נוצרה כשאניסטון עדיין כיכבה ב'חברים'. בסרט זה היא מככבת לצד קמרון דיאז כאישה המודאגת מבעלה שמעוניין להיות הומוסקסואל. מבקרים רבים שיבחו אותה על משחקה המצוין בסרט זה.

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אביגיל אגלרוב

.