אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

דיסני אינפיניטי מתחברת למיקרוסופט


אביגיל אגלרוב's picture

זה רק טבעי שתאגיד בידור מאסיבי כמו חברת וולט דיסני, תבחן את הפוטנציאל של מציאות וירטואלית. ג'ון ויגנוצ'י, סמנכ"ל הייצור בדיסני אינטראקטיב, הניצבת מאחורי פלטפורמת הצעצועים של דיסני אינפיניטי, אישר ידיעה זו ביוני 2015.

אבל כשזה מגיע לאינפיניטי, מוקד העתיד כנראה ישוקלל יותר כלפי מציאות מוגברת. ויגנוצ'י מדווח כי לחברה היו פגישות ודיונים מרובים עם סוני על מורפיוס, ופגישות ודיונים מרובים עם מיקרוסופט על HoloLens.

נושא הבידוד במציאות הווירטואלית אינו חדש. זהו מכשול שסוני פלייסטיישן התייחסה אליו במהלך הצגת E3 שלה ביוני 2015, והיא נחושה להתגבר על מכשול זה עם מגוון הדגמות מורפיוס חדשות. מנכ"ל דיסני אינטראקטיב, ג'ון בלקבורן, עדיין משוכנע שזו הדרך להתקדם ולייצר משחק אינפיניטי ידידותי למשפחה.

לדבריו, "מהניסיון שלי עם מכשירים אלו, נראה כאילו הם מנוגדים לחלוטין לכל מה שאנחנו מנסים לעשות, ואלו חוויות שיכולות לקשר אותנו עם חברות אחרות. אך רעיון יצירת משחק משפחתי הוא חוויה אותה אנו מנסים לבנות, וכך, כשאתה שם אוזניות, אתה מקבל חוויית בידור נוספת".

ולכן בלקבורן רמז כי אם אינפיניטי היו בוחרים צד במציאות ווירטואלית, חברת דיסני הייתה צפויה לצאת כפרויקט HoloLens. וכשרואים קווים מקבילים בין המצב של צעצועי אינפיניטי ופרויקט HoloLens Minecraft, היצירה האחרונה של מיקרוסופט, הסיכוי לא נראה יותר מידי מופרך. הוא מוסיף כי זוהי נקודת מבט מעניינת, וכי החברה מעוניינת לחלוטין להיכנס לתחום טכנולוגי חדש זה.

תגיות: 

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אביגיל אגלרוב

.