אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

חמש מאות חיילי אימפריית מלחמת הכוכבים צעדו על החומה הגדולה של סין באירוע של דיסני


התמונה של אביגיל אגלרוב

עם צאת הסרט השלישי והאחרון בסדרת מלחמת הכוכבים, בסוף אוקטובר 2015, התרסקו אתרי מכירת הכרטיסים משני צדי האוקיינוס האטלנטי. אבל שום דבר אינו יכול להתאים לפעלולים האחרונים של דיסני. צבא מתעופף של קלגסים הניצבים בשורה על החומה הגדולה של סין, ציון דרך שפעם האמינו שניתן לגלות אותו מהחלל עצמו.

חמש מאות הדמויות עמדו בהיווצרות תנועה על השלבים של אחד ממגדלי השמירה המפורסמים, וכמו שלטי חוצות ענקיים הבזיקו עם הודעות בסינית של "חיל הדרך מתעורר", כשאוהדים מנופפים בפנסים אדומים וכחולים שחולקו לביצוע הסלפי האולטימטיבי.

דיסני עתידה להכריז על תאריך שחרור הסרט השביעי בסין, למרות שהעסקה שנחתמה מחייבת לביצוע כל ששת הסרטים הקיימים בזיכיון מלחמת הכוכבים, וזמינים להורדה באינטרנט. צופי קולנוע סיניים זכו להקרנות תיאטרליות רשמיות ראשונות של הטרילוגיה המקורית רק בשנת 2015, כמעט ארבעה עשורים לאחר שהסרט הראשון יצא בשנת 1977, כשהמהפכה התרבותית רק הגיעה לסיומה.

מלחמת הכוכבים, שביתת האימפריה, ושובו של הג'דאי, הוצגו בפסטיבל הסרטים הבינלאומי של שנגחאי ביוני, אם כי הקהל הרב שצפה בהם כבר הוריד אותם באופן חוקי. עם למעלה מעשרת אלפים מסכי קולנוע, סין מוגדרת לעקוף את ארצות הברית במכירות הקופות, ופעלולי הקרנת הבכורה התקבלו היטב במדיה החברתית.

Star Wars: The Force Awakens Trailer

הוסף תגובה חדשה

CAPTCHA

משהו קטן לוודא שאינך רובוט. משתמשים רשומים מדלגים

ענה לשאלה / השלם את החסר

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אביגיל אגלרוב