אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

גוגל משחררת באופן רשמי את חבילת האנדרואיד החדשה


התמונה של אביגיל אגלרוב

לאחר חודשים של ספקולציות בנגע לתאריך שחרור אפשרי, גוגל הודיעה עכשיו רשמית כי חבילת אנדרואיד מתגלגלת החוצה החל מתחילת ספטמבר 2015. בחבילה זו, תוכל לשלם בטלפון החכם שלך עבור למעלה ממיליון אתרים ברחבי ארצות הברית. השירות יוכל לאחסן כרטיסי מתנה, כרטיסי נאמנות ומבצעים מיוחדים שכולם מאוחסנים בטלפון.

גוגל מדווחת כי חבילת האנדרואיד תהיה זמינה למשתמשים במהלך ספטמבר, ותכלול תכונות שירות נוספות כגון חשבונות בנקים ומרכזי קניות בחודשים הקרובים. על מנת להשתמש בחבילה זו, אתה צריך שיהיה לך טלפון חכם אנדרואיד התומך ב-NFC, ופועל ב-KitKat 4.4 או גרסה מאוחרת יותר. השירות יעבוד גם על כל ספק סלולארי, ויתמוך בכרטיסי אשראי וחיוב מאמריקן אקספרס, מסטרקארד וויזה.

יש לציין כי לא כל הבנקים ישתתפו בתחילה בתמיכה. לדברי גוגל, כרטיסי אשראי וחיובים יעבדו עם חלק מהבנקים הפופולאריים ביותר ואיגודי אשראי כגון אמריקן אקספרס ובנק ים אזוריים. גם תמיכת סיטי וו. פארגו תהיה זמינה במהלך ספטמבר.

למרבה הצער, אם הבנק שלך אינו כלול ברשימה, לא תוכל להשתמש באנדרואיד על מנת לשלם לאחר ההשקה. לעומת זאת, גוגל תוסיף יותר ויותר בנקים ככל שיחלוף הזמן. אז באלו מקומות ניתן להשתמש בחבילת אנדרואיד? גוגל מדווחת כי למעלה ממיליון קמעונאים, מסעדות ומקומות בילוי וקניות נפוצים.

היבט האבטחה משמעותי ביותר מבחינת גוגל, ומסיבה זו חבילת אנדרואיד נתמכת על ידי תקן התעשייה. כלומר, מספר כרטיסי האשראי או החיוב בפועל לא ישלח עם הודעת התשלום. גוגל תשמש במקום זאת במספר חשבון וירטואלי שמספק שכבת אבטחה נוספת. חבילה זו מאפשרת גם לבדוק בקלות פעילות חשודה, ולהציג במהירות אישור תשלום שמראה היכן התרחשה כל עסקה.

לדברי החברה, מידע על חבילת אנדרואיד ישתחרר בחודשים הקרובים, כך שכדאי להמשיך לעקוב אחר ההודעות לעיתונות. אה, וכדי להבהיר את המצב, משתמשי ארנק גוגל יוכלו לגשת לחבילת אנדרואיד באמצעות עדכון לאפליקציית הארנק בחנויות הווירטואליות. גוגל השיקה בתחילת ספטמבר אפליקציית ארנק חדשה לגמרי הזמינה בחנות המקוונת.

Android 6.0 Marshmallow: What's New?
תגיות: 

הוסף תגובה חדשה

CAPTCHA

משהו קטן לוודא שאינך רובוט. משתמשים רשומים מדלגים

ענה לשאלה / השלם את החסר

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אביגיל אגלרוב