אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

הסרטים החדשים של הקיץ


התמונה של אביגיל אגלרוב
משימה בלתי אפשרית

חלקם טובים, חלקם טובים יותר, חלקם ממש לא. אבל כך או אחרת, בילוי של שעתיים במזגן מקפיא, הם רעיון טוב כשמדברים על האוגוסט הישראלי. קבלו את רשימת הסרטים החדשים של הקיץ. לא שלנו. של חו"ל. אלינו הם יגיעו בעוד שנה-שנתיים גג.

משימה בלתי אפשרית. כבר היינו בסרט הזה, אבל איכשהו אנחנו נמשכים שוב, למרות שאנחנו יודעים מה נקבל, ויש תחושה שכבר ראינו את זה קודם: מקומות אקזוטיים, חיסולים ראוותניים, מרדפי מכוניות, היי טק ועלילה מצמררת. אבל הסרט עדיין מדורג די גבוה, במיוחד במונחי סרטי פעולה ופעלולים אותנטיים נועזים, שהם ללא ספק השקעה טובה יותר מאשר הקנאות המופרזת של טום קרוז לסיינטולוגיה.

מרדף חם. עלילה שכמעט כותבת את עצמה בעצמה, על שוטר טקסני וגנגסטר היספני מוגזם. עוד מככבים: ריס ווית'רספון, סופיה ורגרה, ורוברט קנזינסקי. 87 דקות של קומדיה בינונית.

הסנדלר. הסרט מציג את גימיק הקסם של סנדלר ניו יורקי שמסוגל לקבל את המראה של כל אדם שאת נעליו הוא נועל. יופי של רעיון, רק בלי פואנטה המצדיקה אותו. עוד מככבים: תומאס מקארתי, אדם סנדלר, וסטיב בושמי. 98 דקות של קומדיה דלת ביצוע. כן. למרות אדם סנדלר.

מעבר להישג יד. סיפורו של צייד חלקלק, חובב הממון המדריך צעירה חשופת חזה לשחק משחק של חתול ועכבר במרתון במדבר מוהאבי. עם מייקל דאגלס וג'רמי אירווין. 91 דקות של אכזבה.

The Cobbler - International Trailer

הוסף תגובה חדשה

CAPTCHA

משהו קטן לוודא שאינך רובוט. משתמשים רשומים מדלגים

ענה לשאלה / השלם את החסר

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אביגיל אגלרוב