אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

הקאמבק של נטלי אימברוליה


התמונה של אביגיל אגלרוב
נטלי אימברוליה
נטלי אימברוליה

רוב הסיכויים הם שכל מי שבילה לילות סוערים בבר הקריוקי המקומי, או לילות בודדים מתייפחים במיטתו, מכיר כל מילה בשיר המפורסם משנת 1997, 'Torn' של נטלי אימברוליה, שהגדיר את מוסיקת שנות התשעים. השיר נכנס לכל תכנית רדיו וטלוויזיה, גדולה או קטנה, ולדברי אימברוליה, הוא שינה את חייה והוביל אותה למקומות משמעותיים. היא עדיין שרה אותו ונהנית ממנו, וממשיכה להצליח.

למרות השנים הרבות שחלפו מאז יצא השיר לראשונה, היא מוצאת דרכים לשמור על הרלוונטיות שלו בחייה. "תמיד קורה משהו שאתה יכול לייחס לו משמעות באמצעות השיר. זה לא חייב להיות אותו דבר כל הזמן, אבל ככה שיר יכול לשמור על משמעותו, וזה מה שיפה במוסיקה. היא תמיד רלוונטית".

מאז ימי 'Torn', אימברוליה שחררה שלושה אלבומי אולפן, אך שמרה על שקט בשש השנים האחרונות. לאחר מכן, באפריל, היא שחררה את הסינגל הראשון המהווה הצצה ראשונה לאלבום החדש שלה, 'Male', הכולל אוסף שירים אותם שרו במקור גברים, וצפוי לצאת ב-28 ביולי. אלבום זה עדיין נושא את גוון "החרדה בסגנון שנות התשעים".

האלבום החדש שלה מוקדש למעריציה הממתינים בסבלנות רבה לשמוע את המוסיקה החדשה שלה, לאחר ההפסקה הארוכה שנטלה. היא סבורה כי זהו הסמן ליוצר אמיתי, כשהאוהדים משחזרים קטעים משיר מפורסם, והוא ממשיך להיות רלוונטי גם לאחר עשרים שנים.

torn

הוסף תגובה חדשה

CAPTCHA

משהו קטן לוודא שאינך רובוט. משתמשים רשומים מדלגים

ענה לשאלה / השלם את החסר

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אביגיל אגלרוב