אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

ארנולד שוורצנגר: רוב האנשים בהוליווד אמרו שלא אצליח כשחקן


התמונה של אביגיל אגלרוב
ארנולד שוורצנגר: רוב האנשים בהוליווד אמרו שלא אצליח כשחקן

ארנולד שוורצנגר הוא אחד מכוכבי סרטי הפעולה הגדולים ביותר של שנות השמונים והתשעים, וזכה לפופולאריות בעקבות תפקידיו בסרטים כגון 'קונאן' ו'שליחות קטלנית'. לכן קשה להאמין שמישהו יכול להגיד לו שהוא אינו מוכר, אך שוורצנגר טוען שזה בדיוק מה שצפו עבורו מנהלי אולפנים בתחילת הקריירה שלו.

במהלך שלב השאלות והתשובות עם השחקן לאחר הקרנת הבכורה של "Terminator: Genisys", אחד האוהדים ביקש אותו לספר על המורשת, ואיך זה להיות סמל קולנוע כל כך הרבה שנים לאחר שנות התשעים.

למרות שבהתחלה השחקן התבדח כי "זה מרגיש גדול", הוא הביע את אסירות התודה שלו לגבי המזל שהיה לו להחזיק בקריירה כה משמעותית. הוא אמר שמנהלי אולפנים בהוליווד לא האמינו, בתחילת דרכו, שהוא יוכל להיות שחקן מפורסם.

"אני חייב לומר שאני מאוד בר מזל לחוות קריירה יוצאת דופן זו. לא רק במשחק ובעולם הבידור, אלא גם בפיתוח גוף. הייתי מסוגל להחזיק בקריירת משחק למרות שרוב האנשים בהוליווד אמרו שלא אצליח בגלל המבטא שלי, בגלל שגופי מפותח יתר על המידה, ובגלל שמי, אותו היה קשה לבטא. אלו הם תירוצים שונים, לכן לא הקשבתי למנהלי אולפנים שאמרו לי 'לא' והלכתי אחר החזון שלי, עד שהצלחתי".

שוורצנגר אומר שקיבל משוב דומה כשרץ למשרת המושל של קליפורניה בשנת 2003. "כשרציתי להיות עובד ציבור ולשרת את תושבי קליפורניה, הייתי מסוגל לעשות זאת למרות שכולם אמרו שזה לא יקרה. אם הייתי מקשיב לדעות השליליות של אנשים, גם זה לא היה קורה. "כל זה גרם לי לשמחה ואושר גדולים, אבל זה לא היה קורה אם לא הייתי מגיע למדינה הגדולה ביותר בעולם, אמריקה".

הסרט '"Terminator: Genisys", יוצג ברשתות הקולנוע החל מה-1 ליולי 2015.

Terminator Genisys Movie - Official Trailer

תגובות

כשיש כישרון ויכולת

אפשר להשיג הכל.

הוסף תגובה חדשה

CAPTCHA

משהו קטן לוודא שאינך רובוט. משתמשים רשומים מדלגים

ענה לשאלה / השלם את החסר

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אביגיל אגלרוב