אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

הזונה של פול מקארטני


שושנה ויג's picture

פול מקרטני ואשתו ליידי הת'ר מילס

פול מקארטני, החיפושית הכמעט אחרונה שנותרה בחיים מספק לעיתונות הצהובה כותרות עסיסיות. והכל בשל משפט הגירושין שמתחולל כעת בבריטניה הגדולה.

ועל מה המהומה הכל כך רבה? ובכן, האשה של פול מקארטני הלא היא ליידי הת'ר מילס מבקשת להתגרש מהחיפושית ועל כן גומל לה הבעל בדרכו לזכות בתואר הבעל לשעבר בחשיפת עברה הכל כך מכוער.

ובכן, כשהאהבה עפה ואי אפשר להחזיק את בן הזוג בכוח מוצאים בני הזוג את עצמם מתכתשים בקרב על המיליונים. זה לא קורה לנו העם הפשוט אלא לגדולים מאיתנו. וכן, אין מה לבכות על "הגורל האכזר" שנחת על פול מקארטני אבל שווה לבחון ולו בכמה מילים את אופן התנהגותו.

ובכן, כל מה שאני אכתוב כאן יהיה על טהרת הידיעות העסיסיות שמתפרסמות בשבועות האחרונים בכל אמצעי התקשורת ובמיוחד אלה המכונות צהובות. מדוע מכפישים את הליידי בכל דרך אפשרית? האם אמצעי התקשורת נמצאים בצד של הבעל? האם פול מקרטני משלם עבור הפרסום הנלעג של אשתו? הרמזים מובילים אליו אבל רמז אינו הוכחה.

ובכן, ככל שניסיתי לברר ביני לבין עצמי מה מתרחש כאן חזרתי לאותה נקודה. יש כאן גבר מן הסוג הישן. ושלא יעבדו עלינו. פול מקרטני הוא אמנם גבר רגיש וגם כותב מוכשר, אבל הוא כנראה "השוטה על הגבעה". כיצד אפשר להסביר את התנהגותו כעת?

האישה מקבלת בכתבות את כל התארים הכי עלובים והוא נמצא בצד המנוצל, בצד המרומה. לא ברור על שום מה מתבצע מהלך הגירושין כשבתווך כלואה ילדה קטנה בת שנתיים. אבל ממש ברור לאור הצהוב שיש כאן עניין עם המון המון כסף.

וכן, צריך למנוע מן האישה השנייה לרשת חלק מנכסיו של פול מקרטני, וכל דרך נראית כשרה בעיניי פול מקרטני ושלוחיו. אף נדמה שיש כאן אחוות גברים משונה. כול הגברים תומכים בפול מקרטני ומנסים אפילו בדימיון למנוע מהאישה להניח ידה על הונו שנאמד בסכומים מטורפים.

הדרך שבחר מקרטני להתיש את הליידי שלו היא בדרך הקדמונית. הוא בחר, לפחות ממה שמצטייר בתשחורת, להציג אותה כזונה. פשוט כך. שומו שמיים, החיפושית הכל כך צדיקה התחתנה לא עלינו עם זונה לשעבר. איזו בימבו שסובבה לו את הראש והוא מסכן טבע בין ירכיה ושכח מי הוא ושכח מה הוא. אפילו שכח לשים לב שחסרה לה כף רגל. בקיצור כשהגבר המזדקן בחר לשאת את הת'ר לאישה כל העבר המפואר שלה לא הפריע לו. הוא אפילו הבטיח לה שלא יפיץ את עברה ברבים. "המדריך לאוהבים" שכיכבה בו בצעירותה נגנז עד אשר הגיע המועד להילחם בזונה הזאת.

אבל בואו נעזוב את הדוגמה הזאת, הזונה של פול מקרטני היא לא הזונה היחידה בעולם. ואולי היא סמל לנשים כולן? אני אולי מגזימה. אבל אם תקראו את הכותרות בכל מקום מתייחסים לדרישתה כאל מעשה גזל כאל מעשה הונאה. היא עושקת את הגבר התמים. והוא יוצא למתקפה כשהנשק הכי חם שלו. "היא זונה!"

כמה עלוב וכמה פאתטי אם כך מתנהל מאבק על רכוש בין בני זוג. ומה עוד שהאחד יש לו תואר אבירות ממלכת אנגליה. אני לא מוצאת את עצמי מרחמת על פול מקרטני ולא על הליידי שלו. לא בכלל לא מעניין אותי מה הולך שם בבית שלהם כשהוא מעליב אותה. ובטח בין לבין הוא היה צועק לה. זונה. וזה היה על באמת. כי היא על באמת הייתה זונה. והוא בעצם היה צועק על אשתו זונה והיא לא הייתה יכולה לומר שהיא כבר פרשה וזה היה מזמן. וזו הייתה אולי שובבות נעורים. ואולי לך תדע הייתה כל כך מסכנה ונזקקה לכסף ולא הייתה לה ברירה. אבל כעת כשהוא רב איתה זה בכלל לא עניין אותו. הוא מסכן התחתן עם זונה והוא ממש סובל.

אף אחד מן הצהובונים לא בירר באמת מה מתרחש בליבה של האישה כאשר בעלה יוצא לעיתונות עם כל הלכלוך. אפילו שהיא ליידי היא בטח מצליחה לבכות בלילה כשלא רואים על הבושות שהוא עושה לה. והיא בטח יודעת אף שהוא מכחיש שהוא כן שולח את הידיעות הללו בעקיפין כדי לשבור את הזונה הזאת.

ואני אומרת לך, הת'ר אל תישברי. ואל תיכנעי. ודווקא כעת כשכל כך מכפישים אותך. אל תשברי. מי שיוצא כאן זונה זה פול מקרטני. ומי שיוצאת כאן טהורה וקדושה זאת את. ואל תתביישי לקחת לו כל מה שאת צריכה. זו מצווה לדעתי לקחת מגבר כזה את כל מה שיש לו. אם הוא נתן בך אמון ואחר כך חשב שאת לא שווה כלום. ושעברך לא ימחק לעולם.

בתי, תמשיכי להלחם. ויש כאן אפילו מאבק עולמי בין הגבר המנוצל והעשוק לבין האישה הבזבזנית והחומרנית. ואני הת'ר מעדיפה להיות בצד שלך, גם זונה וגם בזבזנית. וכן, כמה שיותר יהיה לך קל אחר כך, ואל תשימי לב לכל מה שכתוב בעיתונות הצהובה.

אני איתך.

תגיות: 

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת שושנה ויג

.