אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

דנה ספקטור ו-התפתחות הפדופיליה העולמית


אלי אשד's picture

"תסתכל תסתכל" ציחקקה הסרסורית הזקנה והורידה אט אט את כל מה שנשאר מכוסה על גוף הנערה "הבחורה היא נהדרת ,יפהפיה, אלגנטית ,מקסימה וגם לא יקרה... לפני חודשיים עוד הייתה בתולה!" ("מתוך.... וסיפורים אחרים" מאת מקסים גילן) שתי כתבות בעיתון ידיעות אחרונות. לכאורה לא קשורות לחלוטין אבל במחשבה שנייה אולי יש ביניהן יותר קשר ממה שנראה במבט ראשון. בעמוד מספר שבע יש ידיעה צרחנית "הקב"ט הישראלי פיתה קטינות"!!! ידיעה על קצין ביטחון שגרירות של מדינת ישראל באטלנטה שנתפס בשידול ילדות לקיים עימו יחסי מין. על ידי צ'טים ואי מיילים באינטרנט. מקורבים מספרים על הנאשם כי מדובר בבחור נחמד ושקט שקשה להאמין שביצע את העברות המיוחסות לו. וסביר להניח שזה פחות או יותר היה הרושם שעשה על הממונים עליו אחרת קשה להאמין שהיה מגיע לתפקיד רגיש ובכיר כמו קצין ביטחון בשגרירות ישראלית.

הידיעה הזאת אגב מתפרסמת זמן קצר לאחר כתבות גדולות על קהילת הפדופילים הענקית ברשת, אלפי אנשים מכל השכבות שרואים בצורה אובססיבית ממש בקיום יחסי מין עם קטינים וקטינות יפים ויפות כפסגת הסיפוק המיני האפשרי.

וכתבה שנייה במגזין הנפוץ ביותר במדינה 7 ימים וזאת כתבת השער "אסתי המפוארת" על "הדבר הבא בעולם האופנה ויורשת הרשמית של יעל בר זוהר". כתבה של העיתונאית הידועה דנה ספקטור על אחת אסתי גינצבורג דוגמנית בת 16 וחצי שמצטלמת לקטלוג השנתי של חברת הבגדים פוקס. ביחד עם דוגמן הבית הקבוע יהודה לוי. הנ"ל נהג להצטלם בשנים קודמות עם יעל בר זוהר בתמונות בעלות אופי אירוטי מפורש. אולם השנה החליטו בעלי החברה מסיבותיהם הידועות להם בלבד שמן הראוי שאת מקומה של בר זוהר הנשואה תתפוס דוגמנית קטינה.

זאת כתבה של שישה (!) עמודים אם כי אין זה ברור כלל וכלל על מה ולמה אותה אסתי גינבצורג ראויה לכמות עצומה כזאת של עמודים על אישיותה בעיתון של המדינה, בוודאי לא אםנסתמך על התבטאויותיה שהן במקרה הטוב ביותר בנאליות ובדרך כלל הרבה הרבה למטה מכך.בכל אופן דנה ספקטור כעיתונאית מיומנת מתאמצתומצליחה למצוא איזה שהוא עניין בדוגמנית קטינה משעממת בת שש עשרה וחצי וגם באימה שמצליחה להוציא מפיה כמה פנינים שלא ישכחו במהרה:

"..אמא של אסתי היא לא עוד אם תעשייה דחפנית ואמביציוזית... אדריאן גינבצורג היא אישה ערכית מאוד לבושה בצניעות מופגנת. יש לה דוקטורט בתכנון לוגיסטי אורבני מאם איי טי... "הדוגמנות זה מה שהכי טוב לאסתי" היא אומרת "אבל זה לא מה שהכי טוב לנו... את יכולה להבין את זה?"

( אני יכול להבין את זה. האם המתוחכמת מבינה היטב שעדיף לא להכניס את בתה לקריירת הדוגמנות בגיל צעיר מכיוון שהדבר עלול לגרום נזקים לא ישוערו לאישיותה ולקשריה החברתיים ובכל זאת עושה זאת. היא בהחלט עושה רושם של אם דחפנית ואמביציוזית בניגוד לכל ההצהרות).

...עכשיו היא בוהה באהבה מעורבת בתדהמה בבת האלוהית שלה.. גינצבורג כרגיל נראית נפלא. העור שלה מושלם ברמות שלא ראיתי מעולם. זה כאילו שאלוהים ציפה אותה מכף רגל ועד ראש בדבש או בסירופ מייפל ואז גנח לעצמו "יאם יאם" .ויש גם את עיני האיזמגרד הירוקות, את אוזן הפיה המחודדת, כל דבר בה שגיב ולא סטנדרטי. יצור שמימי לכל דבר"... היא נראית יותר לידי מליידי. נו כמו כל האנשים היפים באמת גם גינצבורג נולדה לאריסטוקרטיה. ככה זה, להיות מושלם פיזית זה סוג של תואר אצולה.... ( ויש עוד פנינים מסוג זה על יופייה האלוהי הבלתי נתפס של אסתי גינצבורג אבל יש גבול לכמות השטויות שאני מסוגל להעתיק בפעם אחת). דנה ספקטור נחשבת בדרך כלל לעיתונאית צינית ומתוחכמת אבל הפעם הא נראית כמי שנסחפה ובכמויות שלא יתוארו ואולי לקחה כמה עשבים יותר מדי. אפילו מהתמונות אפשר לראות שהמדובר ביפהפייה ישראלית שגרתית שמאות כמוה ניתן לראות על החוף בכל יום קיץ, מה הקשר בינה או בינן ובין יצור שמימי לא ברור לי. ההגנה מן הסתם תהיה "סתם.." זה הכל "כאילו" בשביל הצחוק בקריצת עין למביני העניין בברנז'ה. בכל אופן מי שאינו מבין עניין בברנז'ה של הכתבת לא יכול להבין כלל שהכתבה היא "כאילו סתם" היא נראית על פניה רצינית לחלוטין והכתבת נראית כמי שאיבדה את עשתונותיה מול דוגמנית משעממת בת שש עשרה וחצי...

מדברים שם הרבה על כך שאין שום רמז למיניות בין אסתי גינצבורג ושותפה לקטלוג יהודה לוי בניגוד לרמזים המיניים הברורים שהיו בקטלוגים קודמים בינו ובין שותפתו דאז יעל בר זוהר. אבל אולי אין שום רמזים מיניים גם מאחר שהקטינה הסקסית מסתבר בכתבה וכנראה למרבית הפתעת הכותבת דווקא לא מתעניינת בכוכב הנחשק שלצידה יהודה לוי:

"מה הבעיה שלה ממלמל לעצמו אחד ההומואים הגודשים את הצוות, היא פאקינג בת שש עשרה וחצי. הוא פאקינג יהודה לוי. ילדות בגילה מתות שהוא יעשה להן ילד". הבעלים של חברת פוקס יפת וויזל אומר:

.."אנחנו בשלב מעבר . אסתי בת 16 וחצי למען השם .אני כל הזמן מסתכל עליה ואומר וואי ,איזו יפה וחתיכה וכוסית. ואז אני אומר לעצמי רגע רגע".

את זה אומר בעלי החברה שידע היטב על הכיוון ה"לא מיני" של הקטלוג. ואם כך מה יגידו "אזובי הקיר " אזרחים פשוטים שנתקלים בקטלוג זה? או בכתבה ש"מאלילה" פשוטו כמשמעו את הכוכבת הקטינה שלו. אז נשאלת השאלה האם יש איזה שהוא קשר בין שתי הכתבות האלו? הרושם שלי הוא שכל כתבה כזאת במגזין נפוץ ביותר וכל קטלוג כזה תורמים עוד קצת ועוד קצת להתפתחות המואצת של תופעת הפדופיליות, גם אם זה רחוק מאוד כמובן מכוונותיהם של הכתבת והמו"לים.

הכתבה עלולה בהחלט לגרום לכמה זכרים לא אינטילגינטיים וגם כמה אינטיליגנטיים למשיכה בלתי נשלטת אל הקטינה האלוהית המושכת. "הנה תראו" לוחשת דנה ספקטור לקוראים מזילי הריר, בטון של אישה מנוסה שכבר ראתה הכל בימי חייה ואפילו היא כבר לא יכולה לעצור את עצמה "תראו כמה היא יפה כמה היא מושכת ותוכלו להשיג אותה בקטלוג פוקס תמורת סכום מתאים...

"היא רק בת 16 עשרה וחצי למען השם" אמר אחד המרואיינים שבכתבה. דנה ספקטור, בעלת ניסיון מנידה בראשה. ההאדרה התקשורתית חסרת כל הפרופורציה הזאת היא שהופכת את הקטינה ובנות אחרות בנות גילה למפתה עוד יותר גם עבור זכרים מבוגרים שאיש לא היה מסוגל להאמין עליהם שהם כאלה, מסוגו של קב"ט השגרירות. מה יש, יגידו המבינים בברנז'ה, מה אתם רוצים ממנו?אפילו דנה ספקטור אומרת שבחורות כאלה הן שוות ואלוהיות מאין כמותן.

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.