אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

טקסס הולדם – פוקר למתקדמים


תאריך פרסום קודם: 
02/01/2010
מחבר: 
גדעון סופר

בשנים האחרונות הולכת וגוברת הפופולאריות של משחק הפוקר "נו לימיט הולד'ם" - ברחבי העולם בכלל ובישראל בפרט. המשחק, שפרץ לתודעה הציבורית לפני שנים בודדות, כבש בפשטותו את השולחנות בבתים, במועדונים ובבתי הקזינו, ולפיו אף נקבע אלוף העולם בפוקר. על משחק זה נאמר כי לוקח חמש דקות ללמוד אותו וחיים שלמים להתמחות בו .

כעת, הודות למספר אנשים מבריקים- בהם דן הרינגטון, אלוף העולם לשנת 1995 - ההתמחות במשחק לא דורשת חיים שלמים, אלא בדיוק את הזמן שלוקח לקראו ספר אחד. ב"טקסס הולד'ם - פוקר למתקדמים", שנחשב לספר הפוקר הטוב ביותר שנכתב עד היום , חושף הרינגטון את הקורא למשמעות העמוקה יותר של ה"נו-לימיט הולד'ם". הספר מיועד לקוראים שכבר למדו את המשחק והחלו להתמחות בו – ולוקח אותם ביד בדרך להיות שחקנים מובילים, כאלה שבדרך כלל מנצחים – ומנצחים בוודאות לאורך זמן .

"טקסס הולד'ם – פוקר למקדמים" הוא המדריך המושלם למשחק הקלפים הפופולארי ביותר בעולם. הוא מספק עצות מעשיות לשחקנים בכל הרמות. בנוסף לטקסט מהנה ומידע חשוב, תמצאו בספר המרהיב הזה גם תיאורי משחק – בהם ניתוח ידיים אמיתיות אותן שיחק הרינגטון בעצמו - שמעניקים השראה ומציגים את ה"נו לימיט הולד'ם" במלוא הדרו. הרינגטון עצמו הוא מכונה חסרת רחמים שרוצה לנצח בכל משחק שבו הוא משחק – יהיה זה שחמט, שש בש או פוקר.

השילוב של מקצועיות ללא פשרות ורצון ברזל הופכים את שיטותיו ודרכי המחשבה שלו לאבן דרך עבור כל שחקן פוקר שמתעתד להפוך את התחביב שלו למקצוע ולכסף . הטקסט מכיל שלל של תובנות, מסקנות ואפילו הגיגים שהרינגטון אסף לאורך שנים של משחק פוקר, שש-בש, ושחמט מקצועיים. בין הסברים מעמיקים מהשורה הראשונה תמצאו גם את חווייתו של שחקן פוקר מצליח ואת ההנאה שהוא שואב מהמשחק המורכב ומההצלחה בו. הספר שם את הדגשים במקומות הרלוונטיים, נותן תשובות לשאלות ופתרונות לבעיות שמטרידות שחקני פוקר רבים. אין צורך להמשיך ללמוד באמצעות ניסוי וטעייה כשכל הניסיון והמומחיות בספר אחד. הספר יצא לאור לאחרונה בעברית בהוצאת זיגל לפרטים: גדעון סופר (בעלים/מנכ"ל) 052-3267689 077-7110128 zigel77et hotmail.com אתר הספר: .seferpoker.com/

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת גדעון סופר

.