אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

יין


ימין-אוטו פטרון, אנגליקה ולה, גסיקה מלדונאדו, תרזה רודריגז, חורחה פלסנסיה

חיים סבן שלח טלנטים להכיר את אורח החיים בישראל

איש העסקים המצליח חיים סבן , הבעלים של רשת הטלויזיה מהגדולות בארה"ב, בשפה הספרדית יוניוויז'ון Univision, שלח את הטלנטים שלו לסיור והכרות עם ישראל. בין השאר הצפינו עד ליקב הרי גליל בגבול הצפון . סבן רכש את יוניוויז'ן בשנת 2006 ביחד עם קבוצת משקיעים תמורת 12.3 מיליארד דולר. על פי דירוג נילסן, הרשת נחשבת בין חמש הרשתות הטלוויזיה הגדולות בארה"ב, המשדרת על פי הסכמים גם למאות מיליוני צופים ברחבי העולם, בארצות דוברות ספרדית כמו: ונצואלה, קולומביה, הונדורס, פרו, ארגנטינה, צי'לה ועוד. חברת האם ממוקמת בניו יורק והאולפנים הגדולים במיאמי.

מרפסת המלון האפנדי הצופה לים ולעיר העתיקה -עם פינת ישיבה

מלון האפנדי בעכו: מורן פלג מונתה למנכל

מלון האפנדי בעכו העתיקה , מבנה צלבני שהוסב למלון בוטיק לאחר שמונה שנות שיפוצים ושחזור ציורי הקיר על ידי מומחים מאיטליה. בשנת 2003, החל תהליך שימור ושיפוץ המבנה המרשים, ביזמתו של אורי ירמיאס (אורי בורי) .ייחודיות המלון נובעת מערכם התרבותי וההיסטורי של המבנים העתיקים ומרמת עבודות השימור והשחזור הנרחבות שהושקעו במקום. מורן פלג (38) נשואה + 2 תושבת חיפה מונתה למנכ"לית מלון בוטיק "האפנדי" בעכו העתיקה. פלג הינה דמות מוכרת ומוערכת בענף התיירות הישראלי.

יינות ביתן מתרחבת: הסניף ה-27 באזור התעשייה הרצליה פיתוח

רשת "יינות ביתן" משיקה את הסניף ה-27: באזור התעשייה הרצליה פיתוח. בסניף הושקעה מחשבה רבה בעיצוב ורמת הגימור היא מבין הגבוהות שנראו בארץ נחום ביתן, מנכ"ל משותף ומבעלי "יינות ביתן": "הסניף החדש הוקם בסטנדרט גבוה במיוחד תוך שימת דגש ייחודי לעיצוב הנעים וכמובן הקפדה על מחירי הרשת הזולים"

השעורה, הנחותה מחברתה - החיטה, נחשבה ל-'לחם עוני' או ששימשה כמאכל לבהמות.

שבעת המינים בארץ ישראל בעת העתיקה

ארץ ישראל יושבת על התפר שבין ארץ המזרע לבין הישימון. מדובר ברצועה צרה הנהנית מממטרי חורף, המוקפת מכל עבריה במדבר צחיח. הניגוד, שבין המדבר ותושביו הנוודים ובין הארץ הנושבת על חקלאיה, שיחק תפקיד מכריע בעיצובו של עם ישראל. סגולותיה של הארץ ושבעת המינים שנשתבחה בהם מוצגים בדברים ח' מיד לאחר תיאור מסע הנדודים במדבר במשך ארבעים שנה. למרות ששבעת המינים מופיעים במקרא בשמותיהם, הכינוי עצמו, המאגד את "שבעת המינים", ניתן להם לראשונה רק בתקופת המשנה.

הנצפים ביותר

.