אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

רדיו


כינור

לעבודה ולמלאכה עם או ללא מוסיקה: על מוזיקה ופרודוקטיביות.

עוד יום בעבודה. המסך מולך, יש תכונה במשרד, אנשים מסתובבים הלוך ושוב במסדרונות, מדברים, ולפנייך רשימת המטלות של היום.

תכניות רדיו נוסטלגיות

עוד בימים הראשונים של ההיסטוריה: תכניות רדיו נוסטלגיות

רדיו, דבר אליי. ספר לי מה היה כאן לפני שברדיו השמיעו רק שירים של פליטי כוכב נולד, שגלגל"צ היה שם נרדף לרדיו, לפני שיוסי סיאס דיבר עד חמש בבוקר עם אנשים משועממים, לפני שרק אנשים שתקועים בפקקים או תקועים בעבר האזינו לך רדיו. איזה תכניות היו כאן לפני שלא היה מה לראות בטלוויזיה?

קבלו את מצעד התכניות הנוסטלגיות שעשו את הרדיו בישראל:

הצדעה לקרייני קול - ישראל

הצדעה homage - - לקרייני קול-ישראל

חזרה לימי הרדיו

הרדיו הוא המדיום ההמוני הידידותי ביותר. צריך רק להאזין ולהבין את המושמע. הוא מהיר בהבאת חדשות וענייני היום, הוא מגוון בהבעת דעות, הוא מביא מוסיקת פופ ומוסיקה קלאסית- חג לאוזן, והוא נייד ונגיש בכול מקום ולכול מקום. עם הקמת הטלוויזיה הוא נסוג. האינטרנט פגע בו עוד יותר. אבל הוא החזיק מעמד ועכשיו הוא מתחיל להתאושש. יש שנהנים מחידושים, ויש שמתגעגעים לימים ההם.

קול ישראל: נאווה בבית? נאווה לא בבית

לרגל שבעים שנה להקמת קול ישראל

שלכם באהבה - גק המרטש / תסכית

להלן טקסט של תסכית רדיו ששודר בקול ישראל בשנות השישים בסדרת תסכיתי המתח "בכוונה תחילה" בביום ובעיבוד מיכאל אוהד, הסדרה כללה עיבודים של סיפורי מתח ידועים נוספים כמו "הסרט המנומר". סיפור שרלוק הולמס מאת קונאן דויל עם שרגא פרידמן. "הרוצח הפעוט" מאת רי ברדבורי , "מירקהים" מאת רוברט לואיס סטיבנסון ו"בעלת הבית" מאת רואלד דאל. התסכית מוגש כאן באדיבותו של רפאל גורדון ששימר והדפיס אותו. א.א.

הנצפים ביותר

.