אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

מבחנים


הגיאוגרפיה של הסבל

תורת המבחנים קובעת הוראות ברורות: מבחן טוב לא יכול להיות מבחן שבו מצליחים כולם או נכשלים כולם. עליו לעקוב אחר העקומה הנורמאלית: הרוב יצליח באופן ממוצע, מעט פחות יהיו באזורים הקרובים לממוצע משני צדדיו, ומעטים בקצוות ממש. מבחן טוב, במובן הזה, בהכרח ייצר את המצליחים ואת הנכשלים כחלק מהגדרתו.

כל מה שרציתם לדעת על מבחן ה-GMAT

כל מה שרציתם לדעת על מבחן ה-GMAT

כל מה שרציתם לדעת על מבחני ה-CGFNSו-NCLEX

כל מה שרציתם לדעת על מבחני ה-CGFNSו-NCLEX

מהן בחינות ה-CGFNSוה-NCLEX?

בחינות ה-CGFNS ו-NCLEX הינם מבחנים הנדרשים על מנת לעסוק בסיעוד בארה"ב. מבחן ה-CGFNS הינו מבחן שנועד לבדוק את הסיכוי של כל עובד סיעודי להצליח במבחן ההסמכה בממשלתי בארה"ב.

מבחן ה-NCLEX הינו מבחן ההסמכה האמריקאי לכל מי שרוצה לעסוק בסיעוד.

האם קורס אמיר הוא עבודה בעיניים על המערכת?

האם יתכן כי תלמידי קורס אמיר מצליחים ללמוד בפרק זמן קצר כל כך את החומרים אותם מקיף קורס אנגלית שלם או אפילו מספר קורסים? ההיגיון אומר שלא כך הדבר, וכי במסגרת קורס אמיר לא מלמדים אנגלית, אלא את הדרך הקלה למעבר מבחן אמיר.

מבחני TOIEC

'קבוצת זיו' - היחידה המורשית להעביר מבחני TOIEC מלאים בישראל

מומחים מעריכים כי אובדן ההכנסה מעובד לא מיומן באנגלית, הן עצומות, ועומדות לעיתים על מיליוני שקלים. עלויות תחלופת עובדים במשרות בהן אנגלית היא חיונית גם הן נמדדות במאות אלפי שקלים.

מבחן ה- TOIEC מעניק למעבידים את היכולת לבחון באופן מעמיק ואמיתי את רמת הדיבור, השמיעה, הקריאה והכתיבה של עובדיהם באנגלית, ובכך חוסכים המבחנים מאות שעות של מיון והשמת עובדים, ומבטיחים כי העובד מותאם לתפקיד אליו יועד.

מבחני הבגרות בהיסטוריה ככלי להבניית ידע מונוליתי

מבחני הבגרות בהיסטוריה נגועים מזה שנים רבות בנוסח מחייב למדי וחונק עד מאד של שאלות אשר מחייבות שליפת פיסות מידע קצרות, לעיתים לא מחייבות, מכלל הידע הקיים אצל התלמיד (אם בכלל) והטענתו בתוך מחברת התשובות

כל מה שרצית לדעת על בחינת ה GRE

מבחן ה GRE היה מאז ומעולם משוכה גבוהה אותה נדרשים סטודנטים המעוניינים ללמוד לתארים מתקדמים בחו"ל לעבור. מאחר ואין בנמצא חומר לימוד לבחינה בשפה העברית, קיים בלבול רב באשר למבנה הבחינה ומטרותיה.

הנצפים ביותר

.