אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

טיול להודו


סין

5 מקומות שחייבים לבקר בהם

כל אחד מאתנו שומר במגירה רשימה של מקומות ויעדים שאליהם הוא חייב להגיע ולבקר בהם. מעין באקט ליסט של מקומות שסביר להניח שראיתם בסרטים, באינסטגרם, במגזין או ששמעתם עליהם מחברים שביקרו וכבר היו שם.

אבודה בהודו / רות מגד - כל המראות במראה אחת

אבודה בהודו / רות מגד - כל המראות במראה אחת

כעיתונאית וככתבת, רואה רות מגד קודם לכל את 'המקום' אליו תחבר עלילה. לאחריו, עליה מוטל לפענח את 'הלמה דווקא מדינה זאת ולא אחרת'. ולבסוף, מגיע הצורך להרכיב את הפאזל. ואולם בדרך, נמצא הרבה מאוד שאלות הדורשות מענה כגון: מה מהות העלילה המחברת בין הדמויות, ומדוע? ומי יהיו הדמויות אשר ישתתפו בעלילה הנרקמת. לצורך כך, בחרה מגד במדינת 'הודו' כמקום היעד (קודם לכן עשתה עליו מחקר מקיף). לצורך התשתית וחיזוקו היא בוחרת בקבוצת נשים שנרשמה לטיול רוחני להודו. "אבודה בהודו" (רומן) רות מגד (הוצאת "חרובית" - 2013 ).

הודו: רשמי מסע

בשעה טובה ובגיל קרוב ל-67 פרשתי לגמלאות, תוך שאני מיישם את המדיניות הכלכלית של ביבי עוד לפני שהוא חלם עליה. יש לי איזה פגם במוח שבצורה עקבית משכיח ממני את גילי ואני לא חי לפיו והוא לא עושה עלי כל רושם. ברוב חוצפתי אני טוען שמה שבני העשרים יודעים לעשות גם אני מסוגל ולא פחות טוב מהם. סקרנותי להבין מה מושך את צעירינו למזרח הרחוק, והסקרנות מה כל כך משגע וכובש את נשות ישראל בתרבות הזרה והמוזרה של תת-יבשת זו, הביאתני לסיור - טיול קצר בצפון הודו.

הנצפים ביותר