אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

ביטוח


חברות הביטוח מעדיפות חלקים לא מקוריים

סביר להניח שחלקי החילוף שהותקנו לכם במוסך ההסדר, אחרי התאונה, לרוב הם חלקים לא מקוריים שאינם תואמים את הגדרות היצרן.

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית – למי היא עשויה להיות רלוונטית?

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית – למי היא עשויה להיות רלוונטית?

ביטוח אחריות מקצועית היא פוליסת ביטוח שתפקידה לספק הגנה לבעלי מקצועות שונים המספקים מוצר או שירות. כמעט כל בעל מקצוע חפשי חשוף לסכנות שונות. אחת הסכנות הללו מתייחסות לפן המקצועי ולאופי העבודה. בין אם מדובר על רופא, עורך דין, נושא משרה בכירה או קוסמטיקאית כולם חשופים בפני תביעות מסוגים שונים בגין טעויות או רשלנות שבוצעה לכאורה בנסיבות כאלה או אחרות.

מה נהג צעיר צריך לדעת על ביטוח רכב?

מה נהג צעיר צריך לדעת על ביטוח רכב?

נהג צעיר הנמצא בתחילת דרכו המוטורית צריך להכיר מספר נושאים חשובים אשר יקבעו את אופן השימוש שלו ברכב. ראשית, על נהג צעיר להבין את המשמעות של ביטוח לרכב: כל מי שמחזיק או נוהג בכלי רכב מנועי בתחומי מדינת ישראל חייב על פי חוק לשאת עימו תעודת ביטוח. תעודה זו מוצגת לכל בעל סמכות על פי דרישה והיא מציינת את תוקף הביטוח, הגבלותיו, תנאי הפוליסה ואישור חברת הביטוח. נהיגה ללא תעודת ביטוח חובה בתוקף היא עבירה פלילית ונהג צעיר חייב לזכור זאת היטב.

איתור כספים של קופות הגמל, קרנות הפנסיה וביטוחים

איתור כספים של קופות הגמל, קרנות הפנסיה וביטוחים

על פי נתוני מעריב משנת 2012, מספר השכירים במשק הישראלי מגיע לכמעט 3.3 מליון כאשר קצת יותר משליש מתוכם מעוסקים במגזר הציבורי והשאר במגזר הפרטי. לרוב רובם של המעוסקים בישראל ישנן תוכניות חסכון בצורת קרנות פנסיה, קופות גמל או ביטוחי מנהלים. כספים אלו נועדו להוות רשת ביטחון לגיל הפרישה. נתון נוסף בעל חשיבות רבה מלמד על כספים אבודים בקרנות הפנסיה, ביטוחי המנהלים וקופות הגמל שיש לציבור העובדים בשני המגזרים הללו. גופים כלכליים רשמיים (בכללם מרכז המידע והמחקר של הכנסת) מעריכים כי מעל 15 ביליון שקלים קיימים במקורות אלו מבלי שימצא להם דורש.

ביטוח משכנתא

אתם זוג צעיר שמעוניינים לקנות דירה? כמו מרבית הזוגות הצעירים, אתם בוודאי זקוקים למשכנתא. הלכתם לבנק לברר. גילתם שבנוסף למשכנתא, יש גם ביטוח משכנתא. ביטוח משכנתא כולל ביטוח על הנכס ו-ביטוח חיים.

ביטוח רכב - רפורמה 2004

כל שנה קצת לפני מועד פקיעת פוליסת ביטוח רכב שלי, מתקשר נציג רענן המזכיר לי שהפוליסה עומדת לפוג ושאנו יכולים לחדש את ביטוח רכב כבר עכשיו דרך הטלפון

הנצפים ביותר

.