אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

גוגל


גוגל משחררת באופן רשמי את חבילת האנדרואיד החדשה

גוגל מדווחת כי חבילת האנדרואיד תהיה זמינה למשתמשים במהלך ספטמבר, ותכלול תכונות שירות נוספות כגון חשבונות בנקים ומרכזי קניות בחודשים הקרובים.

איך לבטל דואר אלקטרוני שנשלח

איך לבטל דואר אלקטרוני שנשלח

האינסטינקט הראשון במצבים אלו הוא למצוא כפתור שכוב עליו "אופס!" אך למרבה הצער אין כפתור כזה בדואר האלקטרוני. או שיש?

האינטרנט וסוף עידן הפרטיות

האינטרנט וסוף עידן הפרטיות

האינטרנט הפך לכלי מעקב מאסיבי. אנחנו נמצאים במעקב קבוע באינטרנט על ידי מאות חברות, פופולאריות יותר או פחות, וכל תנועה שלנו נרשמת ונאספת, על ידי תאגידים שרוצים למכור לנו משהו במקרה הטוב, ועל ידי ממשלות שרוצות לפקוח עלינו עין, במקרה הרע. הגיגים חולפים עברו מהעולם, ומעקב סיטונאי מהווה את הנורמה היום. שמירת הפרטיות מצד גופים עוצמתיים אלו היא בעצם בלתי אפשרית, וכל אשלייה שאנחנו מטפחים לגבי פרטיות, מבוססת על בורות, תמימות או חוסר הנכונות שלנו לקבל את מה שקורה בפועל. חברות כמו גוגל יכולות לדעת על האינטרסים האישיים שלך, יותר ממה שבן או בת הזוג שלך יודעים עליך.

דיויד קילגור מחבר דוח קציר דמים ובלפור חקק בעצרת בבית הסופר בפברואר 2008

הסינים עכשיו חוסמים גם את המחשבה

אני מלווה זה כמה שנים את המאבק נגד הפשעים של המשטר בסין כנגד מתנגדי המשטר וכנגד מתרגלי הפאלון גונג, והגיעה השעה לגייס תגובה ציבורית נרחבת כנגד המשטר בסין. עוצמתה הכלכלית של סין גורמת להתבטלות של המערב בפניה, ולא ברור איך יקום הכוח שיבלום את הכוחנות של המשטר בסין. עכשיו מתברר שהמשטר החדש בסין חוסם גם את גוגל על שירותי המידע שלו: גוגל- חיפוש וגוגל- מפות, שירותי דואר ואחסון של מידע.

הנצפים ביותר