אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

חתונות


חתן וכלה

שמלות כלה במידות גדולות – ליהנות ממבחר נהדר של אפשרויות

המודעות הרבה לצורך בביגוד, המתאים לכל גזרה ולכל מידה, הביא מעצבים ומעצבות בכל הארץ, וגם בעולם כולו, לעצב ביגוד בהתאמה אישית, לרבות בגדים במידות גדולות שהם מסוגננים ויפים לא פחות. לכלה, בעלת הקימורים ובמידה גדולה, מוצעות כיום מבחר נהדר של שמלות כלה במידות גדולות. אלו הן שמלות מושקעות ומקסימות, שמלות המשלבות, בחלקן, אלמנטים מרהיבים ובדים מסוגים שונים.

הפסיכולוגיה שמאחורי תרבות הצעת הנישואין

הפסיכולוגיה שמאחורי תרבות הצעת הנישואין

היום ניתן להציע הצעת נישואין בלתי נשכחת על גבי מטוס או ביאכטה מפוארת, על צוק מבודד מול הים או בליבו של היער, אך מהי למעשה משמעותה של הצעת הנישואין? ברוב התרבויות, גם בימינו, עדיין מדובר לרוב על הצעה חד צדדית מכיוונו של הגבר ולא להיפך. הצעת הנישואין משמשת כהצהרת כוונות בתרבויות השונות ולאחריה בחלק המחברות, במיוחד הדתיות, מתקיים טקס האירוסין שמהווה טקס מקדים לטקס הנישואין

מעצבים חתונה? בחירת פרחים קובעת

מעצבים חתונה? בחירת פרחים קובעת

כל כלה יודעת שחלק בלתי נפרד מההכנות לחתונה הוא גם הכנת האולם. בדרך כלל המלאכה עצמה מוטלת על אנשי האולם או גן האירועים, שמציגים בפני הכלה והחתן המיועדים את העיצובים השונים שיכולים להשתלב בחלל החופה, באיזור קבלת הפנים או באיזור הריקודים והאוכל לאחר החופה. בדרך כלל המעצב עושה שימוש במנורות מיוחדות, שנדלירים וגם כמובן בסידורי פרחים מיוחדים, בדרך כלל טריים ולעיתים גם מלאכותיים.

שמלת כלה טובה לא חייבת להיות יקרה

לודמילה בטיקוב, מהמדרשה לאופנה, מאמינה ששמלה שמתאימה ל"אני האמיתי" של הכלה עושה אותה נינוחה ואת האירוע נעים לכלה, לחתן ולמוזמנים
יום החתונה הוא יומה החשוב ביותר של הכלה. כל אישה רוצה להפוך את היום לחגיגי ככל האפשר, להרשים את האורחים ולהפוך את האירוע לחוויה שלא תשכח על ידי אף אחד מהמשתתפים בו.
יש שמתרגמות את הרצון בהצלחת החתונה להשקעת כספים אדירה לרבות בהזמנת שמלת כלה יוקרתית כדי להשיג הופעה "מושלמת". מעבר לעלויות היקרות שעלולות להכביד על הזוג הצעיר בתחילת דרכו, דוקא השאיפה לשלמות עלולה לפגוע בהרגשת הכלה ובהצלחת החתונה.

הנצפים ביותר

.