אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

בניית אתרים


בחירת צבעים בבניית אתר תדמית

בחירת צבעים בבניית אתר תדמית

אז אתם בונים לכם אתר תדמית, הכל טוב ויפה. אפילו השקעתם בעיצוב, שיהיה גם נחמד לכל גולש להיכנס אליו. אבל יכול להיות ששכחתם את הדבר החשוב ביותר – הצבעים. לצבעים יש השפעה פסיכולוגית חזקה על הרגשות שלנו. שימוש בצבע לא נכון במקום הלא נכון, יכול לגרור תוצאה הפוכה ממה שהתכוונתם, גם אם התוכן או העיצוב מאוד מאוד טובים.

בניית אתרים בעברית – כללים חשובים

בניית אתרים בעברית – כללים חשובים

בתהליך בניית אתר בין אם אנו בונים את האתר לבד או דרך חברה לבניית אתרים ישנם כמה דברים שבמידה ולא ניקח אותם בחשבון יכולות לצוץ לנו בעיות רבות החל מבעיות בניהול ובניית אתר ועד בעיות בקידום האתר והשגת היעדים של העסק שאותו הוא משרת.

ישנם כאלה שיגידו שאתר לעסק הוא כמו כרטיס ביקור. לדעתי זאת ראיה צרה ולא נכונה!

אתר המשמש ככרטיס ביקור לא עושה את העבודה שלו ולא מנצל את היכולות שאמורות להיות לו וחבל.

HTML 5 - הכצעקתה?

לאחרונה אנו שומעים יותר ויותר את הבאזז וורד החדשה: HTML 5. רבים הם המסנגרים על ה"שפה" ה"חדשה", ואנו רואים פרסומים בעיתונות חדשות לבקרים, המהללים ומשבחים את השימוש ב-HTML 5 בבניית אתרים. אני שואל את עצמי מה העניין? ספריות JAVASCRIPT הרי תמיד היו. ואפילו בזמינות גבוהה ובחינם. האם השימוש בכמה תגיות ייעודיות כמו קנבס והטמעת מדיה טיפטיפה שונה באמת מצדיקות את ה"הווו האאא"?

ג'ומלה - פארק היורה מכה שנית

ג'ומלה - פארק היורה מכה שנית

ג'ומלה היא מערכת ניהול תוכן. אין כאן עם מה להתווכח. האם היא מערכת ניהול תוכן טובה? זה כבר עניין אחר. בתחילת שנות האלפיים, לא היו הרבה ברירות. בניית אתרים בקוד פתוח עוד הייתה בחיתוליה. וורדפרס הייתה מוגבלת לפונקציונאליות של בלוגים, דרופל עוד הייתה מפלצת שניתן היה להכריע רק בעזרת צי של מתכנתים רוסים עשויים ללא חת. על קונקריט 5 עוד אף אחד לא שמע. ג'ומלה הייתה הרע במיעוטו.

הנצפים ביותר

.