אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

עיצוב אתרים


בחירת צבעים בבניית אתר תדמית

בחירת צבעים בבניית אתר תדמית

אז אתם בונים לכם אתר תדמית, הכל טוב ויפה. אפילו השקעתם בעיצוב, שיהיה גם נחמד לכל גולש להיכנס אליו. אבל יכול להיות ששכחתם את הדבר החשוב ביותר – הצבעים. לצבעים יש השפעה פסיכולוגית חזקה על הרגשות שלנו. שימוש בצבע לא נכון במקום הלא נכון, יכול לגרור תוצאה הפוכה ממה שהתכוונתם, גם אם התוכן או העיצוב מאוד מאוד טובים.

עיצוב אתרים ב-2013

עיצוב אתרים ב-2013

בשנה האחרונה ראינו תהפוכות רבות בשדה עיצוב האתרים. יש לומר כי תהפוכות אלו ניכרו באתרים שפותחו במדינות עולם ראשון, אך גם באתרים כחול לבן יש תזוזה מסויימת. טכנולוגיות חדשות, שימוש ב-CSS 3.0 וב-HTML 5. מתחילים לתת את אותותיהם גם בארצנו המתפתח (ובעיקר, עדיין, באתרים של חברות עיצוב אתרים), ואם לא רואים התאמה לסמרטפון בכל אתר, הרי זה רק עניין של זמן, וברור כי בעוד מספר שנים, כשהעולם כולו יעבור לפלטפורמת הגלישה הבאה, גם אצלנו נראה תאימות לדפדפנים נישאים.

HTML 5 - הכצעקתה?

לאחרונה אנו שומעים יותר ויותר את הבאזז וורד החדשה: HTML 5. רבים הם המסנגרים על ה"שפה" ה"חדשה", ואנו רואים פרסומים בעיתונות חדשות לבקרים, המהללים ומשבחים את השימוש ב-HTML 5 בבניית אתרים. אני שואל את עצמי מה העניין? ספריות JAVASCRIPT הרי תמיד היו. ואפילו בזמינות גבוהה ובחינם. האם השימוש בכמה תגיות ייעודיות כמו קנבס והטמעת מדיה טיפטיפה שונה באמת מצדיקות את ה"הווו האאא"?

ג'ומלה - פארק היורה מכה שנית

ג'ומלה - פארק היורה מכה שנית

ג'ומלה היא מערכת ניהול תוכן. אין כאן עם מה להתווכח. האם היא מערכת ניהול תוכן טובה? זה כבר עניין אחר. בתחילת שנות האלפיים, לא היו הרבה ברירות. בניית אתרים בקוד פתוח עוד הייתה בחיתוליה. וורדפרס הייתה מוגבלת לפונקציונאליות של בלוגים, דרופל עוד הייתה מפלצת שניתן היה להכריע רק בעזרת צי של מתכנתים רוסים עשויים ללא חת. על קונקריט 5 עוד אף אחד לא שמע. ג'ומלה הייתה הרע במיעוטו.

מערכת דרופל – מובילה בעיצוב אתרים לעסקים

בניית אתרים בדרופל נותנת לך פתרונות באיכות ויעילות שטרם ניצפו ברשת. עיצוב אתרים דרופל נכנס להילוך חמישי, ולא בכדי. פלטפורמת דרופל העדכנית מספקת שלל פתרונות חדשים, והשכילה גם להתגבר על הבעיות הוותיקות, שהפכו את דרופל לפלטפורמה מסובכת מדי בעבור רוב המשתמשים.

הנצפים ביותר

.