אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

אילת


אילת

מדריך לחופשה משפחתית חלומית באילת

אילת היא העיר הדרומית ביותר בארץ ויש לה הרבה מאוד מה להציע לתיירים. לא לחינם מגיעים אליה מדי שנה אלפי ישראלים וגם אורחים מחו"ל. עיר בה נעים לבלות במשך כל ימות השנה, תקופת החורף אידיאלית במיוחד, והיא שופעת אטרקציות שונות לבני כל הגילאים.

חנויות פרחים ושווקי פרחים בעולם

חנויות פרחים ושווקי פרחים בעולם

פרחים – מדברים בשפה שכולנו יכולים להבין. פרחים מדברים לכולנו, ולכן אין פלא, שבכל מקום בעולם, הם מקבלים מקום של כבוד. בישראל, אנו נחשפים לפרחים בעיקר בחנויות ובמשתלות בעוד שברחבי העולם מקיימים שווקים וירידים שכולם בסימן הפרחים. כך, שוק הפרחים בהונג קונג הוא לא פחות מג'ונגל של פריחה אקזוטית וניחוחות שאתה פשוט רוצה לטבוע בהם. למעלה ממאה חנויות ומוכרים מציעים פריחות המבשרות טובות וצמחים ועציצים ביתיים שנועדו להביא מזל. הציבור הרחב נהנה מזה לאורך השנה כולה.

פסטיבל BLU 4 DANCE חוזר לאילת

"BLU 4 DANCE" בהפקה המרכזית של פתיחת הקיץ הרשמית שיתקיים בתאריכים 5-6/7/12 – NIGHT PARTY 23:00-06:00 בחווה באילת , ומארח את אומני האלקטרוניקה מהמובילים בעולם: ההרכב האלקטרוני מקום 5 בעולם- *ABOVE & BEYOND* הDJ-הממוקם 8 בעולם DASH BERLIN* * והDJ הישראלי " Yuval Zach"– רזידנט האומן 17, נפגשים

אוריה באר, "מול ההרים הסגולים", הוצאת עקד, 269 עמודים

אוריה באר / מול ההרים הסגולים - ראיון

רומאן חברתי על גורלה של אורנה, נערה שנקלעה לזנות ולסמים בעטיין של הנסיבות המשפחתיות. היצירה של אוריה באר עוסקת באומץ בשאלות של השתייכות חברתית וניכור חברתי. הסיפורים טעונים באווירה יצרית ורגש עז. גם שפת הדיבור המשובצת בעלילה היא אותנטית

דודו טופז מנציח את עידן קובי (ציור שלומי ישראל)

פורסם במקומון אילת "ערב ערב" 26 אוקטובר 2006 במסגרת תכנית שצילם באילת, טופז הפתיע את אתי, אימו של עידן קובי ז"ל והגיע לביתה. לאם ציפתה הפתעה נוספת: ציור קיר ענק הכולל קולאז' תמונות של עידן במתחם ה'ביג'. לפני כמה ימים, קיבלה אתי, אמו של עידן קובי ז"ל, הזמנה לפגישה עם ראש הממשלה אהוד אולמרט. ביום ראשון, בתחילת השבוע, הגיע טלפון נוסף.

ציורי קיר - אילת

יליד קרית אונו 81', שלומי ישראל הינו אומן מוכר המתמחה בעיקר בציורי קיר וציורי רחוב. יצירותיו נוגעות בין השאר גם בתחום הפנטזיה והקומיקס. להזמנות: 0523-923875 או דרך אתר אימגו. שלומי ישראל שב בימים אלה לקרית אונו מאילת לאחר פרויקט שנמשך כשנה, בו צייר על גבי קירותיהן החיצוניים של 60 הווילות ב"אמדר וילג'", שכונה שנבנתה כהעתק מדויק של כפר ספרדי. הציורים, כל אחד מהם בגודל 3 מ' x 6 מ', מציגים כולם בעלי חיים בים סוף. "כדי ללמוד על הנושא, התנחלתי למשך כחודש במצפה התת ימי", מספר שלומי ישראל "שם נעזרתי בהדרכתו של הצלם והצייר של המקום, טוני מלמקוויסט.

הנצפים ביותר

.