אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

שיתוף פעולה בין טרי בריא ל-מחלבות גד


תאריך פרסום קודם: 
12/05/2007
מחבר: 
רוני חסיד

שיתוף פעולה בין "טרי בריא" למחלבות גד בקו מוצרים של יוגורט ופירות טריים

בקו המוצרים נשמרת ההפרדה בין היוגורט והפירות עד לאכילה ולכן אין צורך בתוספת חומרים משמרים

חברת ניב חקלאות, יצרנית ומשווקת מוצרי פירות טריים חתוכים "טרי בריא" ומחלבת גד, הגיעו להסכמה על שיתוף פעולה בייצור מוצרי יוגורט ופירות טריים. על פי הסיכום, החלו מחלבות גד בייצור יוגורט על פי מפרט מיוחד לקו המוצרים של "טרי בריא".

המוצר הראשון המיוצר במסגרת שיתוף הפעולה בין החברות הוא מוזלי – מעדן בריאות הכולל יוגורט, פירות טריים חתוכים וגרנולה. יחודו של המוצר הוא ששלושת המרכיבים נשמרים בנפרד עד לסמוך לצריכתם. לכן, אין צורך בתוספת חומרים משמרים, כפי שהכרחי לעשות במעדני חלב בהם הפירות מעורבבים עם היוגורט.

המוזלי נמכר ברשתות השיווק ובחנויות הנוחות. מנת המוזלי אידיאלית כארוחת בוקר – הארוחה החשובה ביותר ביממה – כארוחת עשר בבית הספר ועבודה או כחטיף בריאות לאכילה בין הארוחות. היא מכילה שילוב של מרכיבים תזונתיים חשובים: חלבונים, סידן, דגנים ופירות טריים. היוגורט עשיר בסידן המסייע במניעת אוסטאופורוזיס בגיל מבוגר ובהורדת לחץ דם, הגרנולה טעימה משביעה ועשירה בסיבים מסיסים העוזרים לעיכול והפירות מכילים סיבים תזונתיים ויטמינים ומינרלים ואכילתם מסייעת למניעת מחלות רבות. בכוונת החברות להרחיב בהמשך את מגוון המוצרים, המיוצרים בשיתוף פעולה, תוך שימוש בידע המקצועי של שתי החברות.

שלמה כורך, מנכ"ל ניב חקלאות, מסר שאנשי החברה בחרו במחלבות גד לאחר בחינה של מספר מחלבות ולאחר שהתרשמו שלמחלבה יכולת לספק את חומר הגלם המתאים ביותר למוצר הסופי.

"טרי בריא", בבעלות ניב חקלאות, עוסקת ביצור ושיווק של מוצרי פירות טריים, כולל גרעיני רימון קלופים, סלט פירות, פומלית, צבר, מנגו ותפוחים (בהתאם לעונות החקלאיות). החברה מגדלת בעצמה חלק מהפירות בכ-55 דונם מטעים שנמצאים בבעלותה. מוצרי "טרי בריא" נחתכים ונארזים בבית האריזה של החברה במושב מסילת ציון שבהרי יהודה. תהליך הייצור נעשה בחדר סטרילי בטמפרטורה קבועה של 12 מעלות כדי לשמור על ניקיון המוצר, איכותו ואורך חיי המדף. מידע על מוצרי "טרי בריא" באתר: .taribari.co.il

 

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת רוני חסיד

.