אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

טיסות לברזיל


תאריך פרסום קודם: 
04/02/2007
מחבר: 
מישל רוזנברג

טיסות לברזיל נוחתות בסאן פאולו (שדה תעופה GRU). משדה התעופה בן גוריון מתקיימות מספר טיסות לברזיל. אפשרות אחת היא לטוס באמצעות חברת Iberia עם חניית ביניים במדריד. מחיר טיסה כזאת נע סביבות ה 4000 דולרים ואורך הטיסה הוא 17 שעות. ניתן לטוס גם עם חברת אל על כאשר מתחברים לטיסת connection במדריד. המחיר טיפה יקר יותר. אורך ה-טיסה הינו זהה פחות או יותר. טיסות לברזיל מתל אביב מתבצעות גם באמצעות חברות תעופה נוספות, באמצעות חברת אל על בשלב הראשון עם connection ביעד ביניים. המשך הטיסה הוא באמצעות חברות כמו British Airways או Lufthansa. המחירים כוללים round trip.

טיסות לברזיל מארה"ב שנוחתות בריו דה ז'נרו (נמל תעופה GIG) ממריאות מנמל תעופה JFK שסמוך ל-ניו יורק. ניתן לטוס באמצעות חברות תעופה כמו דלתא. מחיר טיסה כזאת, round trip, הוא בסביבות 2500 דולרים ומשך הטיסה הוא 9 שעות. טיסת connection  עלולה להתארך. טיסות לברזיל שנוחתות בסאן פאולו וממריאות מנמל התעופה של לוס אנג'לס (LAX) מתבצעות על ידי חברות דלתא או Northwest. זמן הטיסה מתארך ל 15 שעות בערך והמחיר עולה ל 3000 דולרים בקירוב. טיסות אלו יבצעו חניות ביניים באטלנטה, יוסטון או ניו יורק.

טיסות לברזיל מיבשת אירופה יוצאות בעיקר ממדריד. מגוון של חברות תעופה מאפשרות להגיע לברזיל. חברות כמו KLM, Alitalia או Air Portugal. הטיסה לוקחת בין 10-12 שעות והמחיר הוא 650 דולרים בקירוב לכיוון אחד. טיסות אלו נוחתות בסאן פאולו.

נמלי תעופה החשובים בברזיל הם נמל התעופה של ריו דה ז'ינרו (Rio de Janeiro Galeao Antonio Carlos Jobim International Airport) ונמל התעופה של סאן פאולו (Sao Paulo Guarulhos International Airport).

נמל התעופה של ריו דה ז'נרו ממוקם 20 ק"מ צפונית לריו. נמל התעופה מספק שירות אוטובוסים מיוחד שמסיע תיירים לבתי המלון לאורך החוף. בטרמינל מספר 1 ניתן למצוא בנק וחנות להחלפת כספים. בנוסף, בטרמינל 1 ישנו בית חולים קטן שפתוח 24 שעות עם בית מרקחת.שירותי מזון ניתן למצוא בעיקר בטרמינל מספר 2.שדה התעופה מותאם לנכים עם מעליות בשפע, דלתות אוטומטיות וחניית נכים.

נמל התעופה של סאן פאולו ממוקם 25 ק"צ צפונית מזרחית לסאן פאולו. ישנו קו אוטובוס מיוחד שיוצא כל חצי שעה לעיר.ישנם מספר דוכני החלפת כספים ושירות דואר 24 שעות בטרמינל מספר 1.בשני הטרמינלים ניתן למצוא מספר רב יחסית של מסעדות וברים. כמו נמל התעופה של ריו דה ז'נרו, גם נמל התעופה של סאן פאולו מצטיין במתקנים המקלים על נכים המעוניינים ב-טיסות לברזיל.

תגיות: 

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת מישל רוזנברג

.