אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

טיסות ללוס אנג'לס


תאריך פרסום קודם: 
31/01/2007
מחבר: 
מישל רוזנברג

טיסות ללוס אנג´לס תופסות נתח ניכר מהתעבורה האווירית העולמית. מספר נקודות המוצא ללוס אנג´לס הוא רב. להלן מספר חשובות.

ראשית, טיסות לניו יורק יכולות להיות יעד אמצע ללוס אנג´לס. לחילופין תיירים ישראלים בארצות הברית המעוניינים לתור את החוף המערבי יעדיפו לטוס ללוס אנג´לס מנמלי התעופה הסמוכים לניו יורק הודות לנגישותם הרבה ולמספר הטיסות הרב שיוצא מהם.

טיסות ללוס אנג´לס מנמל התעופה ג´ אף קי (JFK Airport) נעות סביב מחירים של 260-300 דולרים. עם זאת לא מהנמנע למצוא טיסות זולות יותר. ניתן למצוא חברות שמציעות טיסה במחיר של 210 דולרים. החיסכון עשוי להגיע לעשרות דולרים. הטיסות הן round trip. זמן הטיסה הוא 8 שעות בקירוב.

אורלנדו היא גם יעד מעודף על ישראלים. מחירן של טיסות ללוס אנג´לס מ-אורלנדו, פלורידה, נע בין 160 ל 240 דולרים. הטיסות הן round trip . זמן הטיסה הוא 6 שעות בערך.

טיסה ללוס אנג´לס משיקגו סובבות סביב 160-250 דולרים. זמן הטיסה הינו 5 שעות בקירוב.

רצוי לברר אצל חברות התעופה הפנים אמריקאיות הבולטות וחפש את המחיר הזול ביותר. סוכן נסיעות מקומי יכול לעזור. ניתן להגיע ישירות למשרדי חברות התעופה או לחילופין לסגור דיל מהארץ. חברות התעופה המובילות הינן Delta Airlines, Us Airways, America West

לתייר הישראלי המעוניין להגיע לחוף המערבי מאירופה, טיסות ללוס אנג´לס מלונדון יוצאות מנמלי התעופה היתרו וגייטוו´יק. מחירי הטיסות נעים בין 280 ל 350 פאונד (550-686 דולרים). זמן הטיסה הוא 10 שעות בקירוב. הבדלי השעות בין אנגליה ללוס אנג´לס הם שמונה שעות אחורה.

לבסוף, טיסות ללוס אנג´לס מתל אביב נעות בין 900 ל 1,100 דולרים. הטיסה כוללת עצירה אחת. חברות התעופה הבולטות שטסות בקו זה הינן דלתא, איר קנדה, קונטיננטל, איר פרנס ואל על. טיסת connection מתבצעת בדרך כלל באטלנטה, טורונטו או ניו יורק (נמל תעופה ניו ארק). משך הטיסה היא בסביבות 25 שעות. טיסות אל על עם connection לחברת דלתא מבצעות עצירה בפריס. המחיר הוא בסביבות 1,116 דולרים.

כאמור מומלץ להיוועץ בסוכני נסיעות על מנת להשיג דילים טובים ככל שניתן. המחירים אינם קבועים והם משתנים על פי עונות השנה.

נמל התעופה העיקרי ב-לוס אנג´לס נקרא Los Angeles International Airport או בקיצור LAX. נמל זה משרת את כל קליפורניה והוא נמצא דרומית מערבית ל-לוס אנג´לס העיר. LAX נמצא במקום החמישי בקרב נמלי התעופה בעולם מבינת התעבורה בו. ב 2004 הוא שירת יותר מ 60 מליון נוסעים ויותר מ 2 מליון טונות של מטען. LAX משרת 87 יעדים דומסטים אמריקאים ו 69 יעדים בכל העולם.

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת מישל רוזנברג

.