אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

התינוק הראשון לשנת 2007


תאריך פרסום קודם: 
01/01/2007
מחבר: 
תקשורות

‏01/01/2007


התינוק הראשון לשנת 2007  שנולד במרכז הרפואי זיו בצפת הקדים את הגיחו לעולם שבועיים לפני התאריך המצופה אמו אומרת כי הוא יהיה תושב גאה בקרית שמונה


התינוק הראשון שקידם בברכה את שנת 2007  במרכז הרפואי זיו בצפת הוא ישראל זרד בן ללימור ומישל זרד תושבי קריית שמונה. ישראל הקדים בשבועיים את מועד לידתו  ולשמחת כולם נולד בתאריך היפה 1.1.2007  הוא הגיח לאוויר העולם בשעה 12:40 במשקל 3.710 ק"ג


אמו לימור, הייתה בחודש שלישי להריונה, עם התינוק ישראל, כשפרצה מלחמת לבנון השניה. היא ילידת המושבה יבנאל ועברה להתגורר רק מספר חודשים לפני המלחמה בבית חדש עם בן זוגה יליד קריית שמונה בעיר הצפונית, על גבול הצפון.


המלחמה תפסה אותה לא מוכנה נפשית, מאחר ולא נולדה באזור ולא הורגלה לרעש הבומים והקטיושות.מבוהלת לקחה את ילדיה להתגורר עם אביה ביבנאל, אך הקטיושות לא אחרו להגיע גם לאזור זה"פחדתי על ההריון ועל הילדים שלי, הדאגה להם הייתה מרכז העניין שלי בימי מלחמת לבנון" אמרה לימור.


למרות זאת איננה מתכוונת לימור לעבור להתגורר במקום אחר, אלא להביא את התינוק ישראל, להיות תושב קריית שמונה גאה!  שמו- ישראל ע"ש סבו ולתפארת מדינה ישראל!

תגובות

התינוק הוא אחי

התינוק הוא כיום הוא בן 8

הוסף תגובה חדשה

CAPTCHA

משהו קטן לוודא שאינך רובוט. משתמשים רשומים מדלגים

ענה לשאלה / השלם את החסר

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת תקשורות