אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

פעילות ילדים לפורים


תאריך פרסום קודם: 
13/02/2010
מחבר: 
ורדה שלום

חג פורים מתקדם לעברנו בצעדי ענק ו אוטוטו הו א כ אן עם שלל פעילויות לילדים בכל הגיל אים. בכדי שתוכלו לקבל קצת השר אה אספנו עבורכם רשימת רעיונות קצרה לפעילויות מדליקות ופופול אריות במיוחד לפורים.

· תחפושות – כן,כן התחפושות הן לל א ספק הפעילות המובילה בחג וחשוב לעשות אותה מהנה ומצחיקה ככל ה אפשר, נסו להזמין כמה ילדים להתחפש יחד, כנסו את כול בני המשפחה לדיון על תחפושות, כול פעילות שתגרום לקטנים להיכנס לרוח החג הי א פעילות מבורכת ופתיחה טובה שמגדילה את הסיכויים של כולם ליהנות מחג שמח ב אמת.

· א ירועים מיוחדים – ל אורכה ולרוחבה של מדינת ישר אל מתרחשים אירועים מיוחדים לכבוד החג כמו הופעות, מסיבות ענק, עדליידות, תחרות תחפושות, פסטיבלים ענקיים, הכול צבעוני, חגיגי ומיוחד לפורים רק לצ את מהבית.

· מקומות חגיגיים - הרבה מקומות בוחרים "להתחפש" בפורים ולהציע חוויה טיפה שונה מהמתכונת הרגילה. בין היתר תוכלו למצו א מוזי אונים עם תערוכות מת אימות לפורים, פינות משחקים שמוסיפים גם דוכני יצירת מסכות, פינות חי שקושטו בצורה חגיגית ו אפילו מסעדות.

פעילויות שהילדים יזכרו
פעילויות לילדים ל א חייבות להיות משהו יקר והמוני, למעשה אם תעשו בדק בית קצר ברגעים המ אושרים של הילדות שלכם תוכלו בווד אי לר אות שהדבר ש אתם הכי זוכרים הו א ל א בהכרח המתנה הכי יקרה שקיבלתם או התחפושת הכי מדהימה שהייתה לכם, מה שזוכרים זה את הרגעים שצחקתם בקול רם, שהסתכלתם בג אווה במר אה עם אמ א אחרי ה איפור הר אשון, הזיכרון של טעם משלוחי המנות, החגיגה הגדולה. כל אלה הם רגעים יקרים מפז שעיצבו את ה אישיות שלכם ויעצבו גם את זו של הילדים שלכם.
אל תוותרו על רוח החג ול א משנה אם בחרתם ללכת להצגה מיוחדת לפורים, לתערוכת תחפושות או סתם להסתובב ברחוב, זכרו לשמור על רוח טובה וקלילה, לתת לילדים ליהנות מהיופי של החג הזה וכמובן להבי א מצלמה שהרי אין כמו חגי פורים בשביל לצבור תמונות להכנת אלבום דיגיטלי עם עיצוב אלבומים משעשע כמתנה ליום הולדת הב א...

א יך לבחור מה עושים?
א ם הילדים שלכם ממש קטנים הבחירה הי א כולה שלכם אבל כשהילדים מתחילים לגדול חשוב מ אד לערב אותם כמה שיותר בבחירת הפעילות.
הנה כמה טיפים לבחירת פעילות משותפת עם הילדים:

· נסו להציג בפניהם מספר אופציות מצומצם יחסית ובכך למנוע בלבול מיותר.

· בדקו מר אש כל ה אופציות ש אתם מציעים אכן מת אימות לכם ולילדיכם.

· נסו לבחור פעילויות בטווח מחירים זהה או דומה ותמנעו מעצמכם ההוצ אות מיותרות.

· בהצעת פעילויות לילדים כד אי להציעה שילובים של כמה דברים יחד גם אם הם ל א דברים גדולים כמו למשל הצגה ו ארוחת צהריים, תהלוכה וסרט וכיוצ"ב.

חג פורים הו א לל א ספק אחד החגים ה אהובים ביותר על הילדים, התחפושות, השמחה, משלוחי המנות עם כל הממתקים, הכול כ אילו נוצר במיוחד עבורם. זכרו ז את כש אתם מתכננים את הפעילויות לילדים שלכם.

באדיבות: .ebook.co.il/

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.