אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

אורבוטק הצטרפה לאיגוד הישראלי לטכנולוגיות גריד


תאריך פרסום קודם: 
17/10/2006
מחבר: 
ליאור עילם

הודעה לעיתונות

אורבוטק הצטרפה לאיגוד הישראלי לטכנולוגיות גרידאורבוטק, Orbotech (NASDAQ:ORBK) החברה המובילה בעולם בפיתוח, בייצור ובשיווק על מערכות לבדיקה אופטית של מעגלים מודפסים, צגים שטוחים ומעגלים מורכבים, הצטרפה כחברה באיגוד הישראלי לטכנולוגיות גריד (.Grid.org.il). בכך מצטרפת אורבוטק, לארגונים המובילים במשק הישראלי דוגמת בנק לאומי, פרטנר, תעשיה אווירית, אלת"א, אלביט ורפא"ל. לגופי היי-טק הגדולים בעולם דוגמת CISCO,IBM ,SUN ,HP, DELL,BMC , ORACLE, נטוורק אפליינס ועוד.

אבנר אלגום, מנכ"ל האיגוד הישראלי לטכנולוגיות הגריד אמר, שטכנולוגיות גריד מהוות את הפתרון הכלכלי והיעיל ביותר לניצול גמיש של משאבי המחשוב בארגון. הצטרפותה של אורבוטק לאיגוד, הינו צעד חשוב לחברי האיגוד, אשר יזכו לחבר איכותי נוסף, שיוכל לתרום לשיתוף הידע והניסיון של כלל חברי האיגוד, בישום מערכות גריד בתעשייה.

דוד מינור, ארכיטקט ראשי באורבוטק, אמר כי אורבוטק רואה חשיבות לגריד בהתפתחותה העתידית של החברה, כאמצעי לניהול המשאבים החישוביים העומדים לרשותה. "פיתוח הגריד באורבוטק נובע מדרישה לעוצמת מחשוב, עבור תהליך הבדיקה של מעגלים מודפסים. דרישה אשר הולכת ומתגברת כל הזמן, כתוצאה ממזעורם המתמיד ומורכבותם העולה של הרכיבים האלקטרונים".

עוד אמר מינור כי "כיום אנו נמנעים מלהשתמש באלגוריתמים מאוד יעילים לתהליך הבדיקה, בגלל עוצמת המחשוב הרבה שהם דורשים. תחת הגריד יאוחדו כל הקלסתרים בהם אנו עושים שימוש כיום. הגריד יאפשר לנו לשפר באופן דרסטי את תהליכי הבדיקה".

---------

חברת אורבוטק הינה חברה ישראלית הנסחרת בנסד"ק, בעלת פעילות בינלאומית ענפה. אורבוטק מובילה בעולם בפיתוח, בייצור ובשיווק על מערכות לבדיקה אופטית של מעגלים מודפסים, צגים שטוחים ומעגלים מורכבים. מטה אורבוטק נמצא בארץ והפעילות העסקית של אורבוטק ממוקדת בחו"ל, בישראל מעסקיה אורבוטק כ- 750 עובדים.

האיגוד הישראלי לטכנולוגיות הגריד (.grid.org.il), הינו עמותה, ללא מטרות רווח, אשר הוקמה בשנת 2004 במטרה לקדם את הידע הטכנולוגי בתחום טכנולוגיות הגריד, ולשפר, באמצעות הטמעת הטכנולוגיה, את יכולת התחרות של החברות בישראל. האיגוד מנהל מסגרות של שיתוף ידע וניסיון באמצעות כנסים, קבוצות עבודה, מעבדת הגריד, סדנאות, מרכז ידע ועוד. האיגוד זוכה לסיוע תוכנית מגנט של המדען הראשי, מתוך הכרה בחשיבות טכנולוגיות הגריד לפיתוח הכלכלה הישראלית.

לפרטים נוספים:ליאור עילם, דובר האיגוד: 0524-338663

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת ליאור עילם

.