אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

משרד החינוך הכיר בתכנית הלימודים התלת שנתית של אימפרו- הסטודיו למשחק


תאריך פרסום קודם: 
27/10/2008
מחבר: 
הילה קומם

משרד החינוך הכיר בתכנית הלימודים התלת שנתית של אימפרו- הסטודיו למשחק בקולנוע וטלוויזיה
ביה"ס פועל קרוב לשש שנים והוא הראשון בישראל שהפיק סרט באורך מלא בהשתתפות תלמידי שנה ג'

הסטודיו למשחק בקולנוע וטלוויזיה הוא היחידי בארץ בו הלימודים מכוונים להכשרת שחקנים לתעשיית הסרטים, ושבמהלכו משתתפים התלמידים בסרטים המופקים על ידי הסטודיו ובונים לעצמם תיק עבודות. למעשה, לראשונה בישראל מופקים בביה"ס למשחק סרטים באורך מלא.

הסרט הראשון "לאן נעלם משה איבגי" בבימויו של אבי מלכה נמצא בשלבי עריכה סופיים והשני "סיפורים גבוליים" (שם זמני) בבימויו של אילן מוסקוביץ' יתחיל בצילומים בקרוב

אילן מוסקוביץ' – קולנוען, מפיק סרטים ומלהק עסוק שעובד באופן קבוע עם סרטי עמוס גיתאי ואבי מלכה במאי תיאטרון, מלחין ובעיקר מורה מבוקש למשחק , חברים מלידה

פתחו לפני קרוב לשש שנים בלופט ענקי ברמת גן את אימפרו - הסטודיו למשחק בקולנוע ובטלוויזיה, סטודיו ייחודי שבו הלימודים מתנהלים כמו על סט קולנועי ותלמידי המשחק משחקים בו בסרטים מהרגע הראשון.

אימפרו הוא ביה"ס למשחק היחידי וראשון מסוגו בישראל שהאוריינטציה שלו היא לקולנוע ולטלוויזיה. צוות המורים כולל שחקנים, כותבים, במאים ויוצרים, שכולם פעילים בתעשייה ומעודכנים כל הזמן לדרישות בשוק (יהושע סובול, מיטקו בוזקוב, אסף ברנשטיין, ניסים דיין, ד"ר קובי אסף, אלון נוימן, רון רוזנפלד ועוד).

הטקסטים הנלמדים בבתי-הספר הם מספרות הקולנוע. הדגש הוא על בניית אמנים ייחודים. בית-הספר הוא פרטי כאידיאולוגיה "אנחנו לא חיים על הקופה הציבורית", הם אומרים. העצמאות מאפשרת חופש וגם דורשת אחריות. ה"רעב" הוא שמוביל לתוצאות.

תכנית הלימודים התלת שנתית בנויה באופן מדורג המאפשר למשתתפים להיכנס בהדרגה לתוך עולם מקצועני ונטול פשרות.

השנה הראשונה מוקדשת לטיפוח יסודות המשחק, רכישת טכניקה וכלים מקצועיים

בתחום המשחק, הקול, והגוף.

בנויה משני סדנאות נפרדות: אימפרו א' ואימפרו ב', כל אחת מהן בת ארבעה חודשים. השנה השנייה והשלישית אינטנסיביות יותר. בשנה השנייה התלמידים משחקים (ושותפים גם להפקה) של כמה פרויקטים מצולמים, ובשנה השלישית הם משחקים, לצד לימודים מתקדמים יומיים בשבוע, במספר דרמות טלויזיה באורך 50 דק' ומעלה.

ביה"ס אימפרו: מניפסט

טכניקה ומצויינות אמונה ביכולת של כל שחקן להשתפר. הדרך לעשות זאת היא על ידי לימוד של טכניקת ייעודית למשחק מול מצלמה.
בית-הספר ממוקם בלופט ענקי בגודל 400 מ"ר, שחדריו השונים הם סטים. הלימוד מתבצע בתנאים דומים לסט קולנועי: מצלמה מקצועית "סינגל קאמרה", ריבוי זוויות צילום, טקסטים מספרות הקולנוע, תאורה ועוד.

ריבוי הדעות. גם אם ביה"ס נבדל מבתי ספר אחרים בכך שהוא מלמד "שיטה" ייחודית , הרי שתוכנית הלימודים היא פלורליסטית והתלמידים טועמים מהרבה מורים והרבה שיטות ותפיסות משחק, הלימוד בכל המקצועות שם דגש על יישום.
 

מורים פעילים בתעשייה. כל המורים בסטודיו הם אמנים פעילים בתחומם. בכך מוודאים שהמסרים העוברים לתלמידים הם מסרים של הצלחה ומימוש עצמי ולא מסרים של תיסכול ופחדים.

לימוד מיוצרים מאפשר התבוננות מקצועית גם דרך דוגמא אישית. כמו כן, מורים פעילים מגדילים את הסיכוי של התלמידים להשתלב.

4.
מגדלים שחקנים באהבה. ממש כמו תינוק שלומד ללכת, כך נוהגים בשחקן שלומד את הטכניקה. כשמדריכים את התלמידים ומחזקים את היכולות שלהם, ומשחררים אותם מהתלות במורה, מגדלים שחקנים עצמאיים, שיש להם סיכויים טובים יותר  להצליח. המטרה היא לגדל שחקנים מיומנים, בטוחים בעצמם, שהם גם בני-אדם  הגונים ונעימים.

5
. הכשרה לייזום. שחקן בתחילת הדרך צריך ליצור את ההזדמנויות שלו. לשחקנים ותיקים יש תמיד עדיפות עליו. באימפרו מעודדים את היצירה, את האחריות העסקית להצלחה, מלמדים שחקנים לקחת אחריות על ההצלחה שלהם. כבר בסמסטר השני הם נדרשים להפיק סרט- והם שחקנים.

6.
התמקצעות במשחק לקולנוע ולטלוויזיה בית הספר מאפשר לתלמידים את התנאים המרביים להצלחה עם צאתם לשוק. בית-הספר עצמו ממוקם בלופט בגודל 400 מ"ר. הלופט מחולק לאיזורי צילום שונים: מטבח, סלון, חדר שינה, שרותים ועוד, כך שהתלמידים יכולים להרגיש בזמן השיעורים ממש כמו באתר צילום של סרט. כל שיעורים בסטודיו מתועדים על-ידי מצלמה מקצועית ונערכים בסוף היום לסצינות. בסיום הלימודים מקבלים תלמידי הסטודיו מבחר מהסצינות שהם ביצעו במהלך לימודיהם על-גבי DVD והם יכולים להשתמש בו כתיק עבודות ב"עולם האמיתי"...

7.
יצירה: ביה"ס מפיק פרויקטים אמנותיים ייחודיים: סרטים אילמים, פרוייקט מוקומנטרי (בדייה בסגנון דוקומנטרי), פיצ'ר באורך מלא.

בית-הספר הוא אמנם צעיר מאוד, בן 6 שנים, אך בוגריו כבר רושמים השגים:

יעל טילמן, זוכת פרס הבימוי על הצגה הטובה יותר בפסטיבל עכו לתיאטרון 2007 ("היטלר, הרובוט והסכין").

אורן בלנגה: השתתף בדרמה הישראלית "זוגיים דמה".

רוני וייסמן: השתתפה בסרט התנתקות של עמוס גיתאי
 

יוסי אולו שיחק תפקיד מרכזי בסרט "אמא של ולנטינה" של הבימאים אריק לובצקי ומתי הררי, הסרט משתתף בתחרות הקולנוע העלילתי בפסטיבל חיפה הקרוב.

נדב סגל, גילי יוסקוביץ ומנחם לאנג כיכבו בהצגה "כל נדרי" של יהושע סובול בתיאטרון הרצליה בבימויו של גדליה בסר.

שירה גולן מככבת בסרט "קירות לבנים" , שזכה בפרס מיוחד בפסטיבל הדרמה הגדול בקוריאה, המוענק לחמישה סרטים מרחבי העולם. הסרט בוים על ידי מיטל אבוקסיס ממכללת ספיר. הסרט זכה גם במקום הראשון בדרמה בפסטיבל חיפה ובמקום ראשון לסרט המצטיין - פסטיבל דרום.

רותם כהן השתתף בתפקיד מרכזי בסרט הקולנוע העצמאי "חרות רחוב" בבימויו של משה רוזנטל. 2008.

מירי פרלמן זכתה בפרס HOT לפיתוח סדרת טלוויזיה – 2006 (סרת הטלוויזיה: "תק"ח מזרח".)

ליאור חברה שיחק בתפקיד מרכזי בהצגה "רק חול וחול" מאת פאבל רימבורג בפסטיבל תיאטרון קצר, צוותא 2005.

ליאת צדקיהו משתתפת בהצגה "מייק" בתיאטרון בית ליסין.

אורן בלנגה, ליאת לטוביץ', אמיתי אשכנזי, אפרת רוסו, מעיין אליאסי, אסף אברמוביץ' הם צוות השחקנים המלא של המחזמר המצליח לילדים 'כספיון', העשוי עפ"י עקרונות התיאטרון השחור, והציג למעלה מ-400 הצגות!

ועוד עשרות בוגרים שמשתתפים בהפקות קולנוע, טלויזיה ותיאטרון, בתפקידים מרכזיים ובתפקידים משניים.

לאן נעלם משה איבגי?

הסטודיו למשחק בקולנוע ובטלוויזיה אימפרו מאמין בהכשרה מעשית של תלמידיו לתעשייה ומאפשר תוך כדי הלימודים עשייה מקצועית וחשיפה של בוגריו.

בית-הספר, שכל מוריו פעילים בתעשיית הקולנוע ו/או תרבות בישראל, הפיק סרט קולנוע/טלוויזיה באורך מלא, במסגרת הלימודים.

 

את הסרט הפיקו אילן מוסקוביץ ואבי מלכה (ראו סיפורם להלן) וביים אבי מלכה.

הצילומים נערכו במשך 18 ימי צילום באתרים שונים בתל אביב, רמת גן ופלמחים.

בסרט הישראלי הראשון שהופק על ידי בית-ספר למשחק. "לאן נעלם משה אבגי?" משתתפים תלמידי שנה ג' בסטודיו למשחק בקולנוע ובטלוויזיה אימפרו ושחקנים אורחים: משה אבגי, אלון נוימן, שלמה שרף, שולה חן ועוד.
בקרוב יתחילו צילומים של סרט נוסף בשם "סיפורים גבוליים" (שם זמני) עפ"י תסריט מאת ד"ר חיים נגיד ובבימויו של אילן מוסקוביץ'.

לאן נעלם משה איבגי?

סרטו של אבי מלכה

מפיקים: אימפרו הפקות, אילן מוסקוביץ' ואבי מלכה

תסריט: נדב אנצילביץ' ויוסי טל טייב • צילום: אלון גרגו • עיצוב אמנותי: אבי פחימה

עיצוב תלבושות: דלית ענבר • מוסיקה: יואב אפרון • מקליט: דניאל נחנזון

מנהלת תסריט: יעל רביד • ע. במאי ראשון: ערן רמלר • עוזרת אישית לבמאי: אלונה איב

סט דרסר: נועה מאור • פרופס: נועה פלס • מאפרת: ענבל דהן

מתאמת הפקה: צפי אריאלי • מפיק בפועל: אסף צור

מפיק ראשי: אילן מוסקוביץ' • במאי: אבי מלכה

אבי מלכה: טכניקה ומשחק

--------------------------------------------------------------------------------
במאי ומורה למשחק. ביים עשרות הפקות לתיאטרון, ביניהן: 'נשף מסכות' (התיאטרון העירוני חיפה), 'מען לא ידוע', 'חוות החיות' (תיאטרון הקיבוץ), 'החדר של ורוניקה' (התיאטרון הלאומי הבימה), 'סוג'וד', 'דממה' (צוותא, פרס התיאטרון הישראלי), ועוד. זוכה פרס הבמאי המצטיין בפסטיבל עכו ('קפה הפוך', 'באין מלחמה'), זוכה הפרס הראשון בפסטיבל הצגות ילדים - חיפה ('ססגוניה', 1993). מלמד משחק ובימוי מזה 16 שנים. ביים ולימד ב'בית צבי', במכללת סמינר הקיבוצים (משחק ובימוי) ובסטודיו של יורם לוינשטיין. מתמחה בהוראת טכניקה.

אילן מוסקוביץ': משחק ותחקיר

--------------------------------------------------------------------------------
יוצר קולנוע מהבכירים בארץ. מפיק סרטים, מלהק ומנהל אומנותי. מוכר במיוחד בשל עבודתו הפוריה ורבת השנים עם הבמאי עמוס גיתאי, יחדיו הם עשו עשרה סרטי קולנוע באורך מלא ועוד סרטים תיעודיים רבים. ארבעה ('קדוש', 'כיפור', 'קדמה', 'אזור חופשי'). מהם השתתפו בתחרות הרשמית בפסטיבל קאן. לאחרונה זכה אילן בכבוד גדול, לאחר שהליהוק שלו (חנה לסלאו) זכתה בפרס השחקנית הטובה בפסטיבל קאן היוקרתי.

יהושע סובול: מטקסט לדמות

--------------------------------------------------------------------------------
מחזאי, סופר ובמאי. למד פילוסופיה באוניברסיטת הסורבון בפאריס. מאז 1970 כתב למעלה מ-50 מחזות שהוצגו בהצלחה בתיאטרון בישראל, ארה"ב, אנגליה, נורווגיה, שוויץ, גרמניה, אוסטריה, יפן, שוודיה, הולנד ועוד, ותורגמו לעשרות שפות נוספות. מחזהו הידוע ביותר, "גטו", הוצג בתיאטראות החשובים בעולם וזכה בפרסים בינלאומיים יוקרתיים רבים. בין מחזותיו המוכרים: "ליל העשרים", "אחרון הפועלים", "נפש יהודי" "פלשתינאית", "סינדרום ירושלים", "סולו", "כפר", "אלמה", "זרים", "נשף מסיכות", "עד ראיה", "כל נדרי", "גיבור מעמד הפועלים" ועוד. בין השנים 1984-1988 שימש כמנהל אמנותי של התיאטרון העירוני חיפה. הוא מביים בארץ ובחו"ל, ומעביר סדנאות בכתיבה, תסריטאות ובימוי באוניברסיטאות תל אביב, באר שבע, חיפה, ואוניברסיטת ווסליאן במידלטאון, קונטיקט.

מיטקו בוזקוב: משחק לקולנוע וטלויזיה

--------------------------------------------------------------------------------
יליד בולגריה, בוגר האקדמיה הממלכתית לתיאטרון בסופיה. בין השנים 1991-1984 עבד כבמאי בית בתיאטראות בסופיה. משנת 1990 הוזמן לביים בתיאטרון הלאומי של בולגריה. בשנת 1991 עלה לישראל. משנת 1993 מלמד בבית צבי. משנת 2003 מלמד באונברסיטת חיפה.
בין ההצגות שביים בארץ: "בית הקפה" בתיאטרון באר-שבע, "כובע הקש האיטלקי" בתיאטרון הקאמרי, "אני לא רפופורט" בתיאטרון בית ליסין, "יתוש בראש", "אמנות המשחק", "עד התביעה" בתיאטרון חיפה, "ג'ייקל & הייד- המחזמר", "הנרי ה-4", "בעל אידיאלי", "כוכב ללא שם", "הנס של אנטוניו הקדוש", "סיבוב מסוכן", "שדים ורוחות", "ואלס הכלבים", "נדנדה בשניים", "הורים איומים", "משחקי חופשה" בתיאטרון הספריה, "שבת, ראשון, שני", "מהומה רבה על לא דבר", "נסיכת התיאטרון", "אילוף הסוררת", "אגדת האוהבים", "כלה למכירה", "טירונות" בבית צבי.

ניסים דיין: משחק לקולנוע וטלויזיה

--------------------------------------------------------------------------------
במאי, מפיק, מבקר וחוקר קולנוע. כתב וביים את הסרטים: "אור מן ההפקר", "סופו של מילטון לוי", "גשר צר מאד" (פרס כינור דוד), ואת סדרת הטלויזיה "מישל עזרא ספרא ובניו" (פרס כינור דוד). הפיק וביים סרטים רבים נוספים, עלילתיים ותיעודיים.
שימש כמנהל אמנותי של המכון הישראלי לקולנוע ושל פסטיבל הקולנוע הבינלאומי בחיפה. מרצה לקולנוע במוסדות אקדמיים רבים בהם: אוני' ת"א, מכללת הנגב, מכללת בית ברל, סם שפיגל ועוד.
משמש כמבקר קולנוע למעלה מ-25 שנה בגלי צה"ל. כמו כן כתב בעיתונים "העיר" ו"גלובס".

ד"ר קובי אסף: עבודה על דמות באמצעות כלים של שפת הגוף

--------------------------------------------------------------------------------
ד"ר קובי אסף - איש תקשורת, במאי, שחקן תיאטרון, פנטומימאי,, מורה ומרצה. מופיע בארץ ובעולם.
בוגר הסטודיו למשחק בהנהלת ניסן נתיב – ת"א, למד אצל הפנטומימאי הנודע אטיין דקרו בפאריס, כמו כן למד והשתלם ב-British Theatre Association בלונדון ואצל קלוד ויריו ב-Cinema Tevelision בפאריס. בעל תואר דוקטור מאוניברסיטת פאריס.
הקים את תיאטרון "הטכסטומימו" שהופיע באירופה, בארה"ב ובארץ. השתתף בהצגות תיאטרון רבות בטלוויזיה ובקולנוע. משנת 1983 ועד היום מורה בכיר ובמאי בסטודיו למשחק בהנהלת ניסן נתיב בת"א. בשנת 1990 התחיל לחקור את שפת הגוף בחברה הישראלית ואת השלכותיה במערכות יחסים בחיים ובתיאטרון. בשנת 2002 הקים את "המיניברסיטה" ללימודי שפת גוף ותקשורת בין אישית.
מרצה ומעביר סדנאות באקדמיה במסגרות העשרה ובחברות עסקיות כגון סלקום, אלביט, אלדן, אורנג', סטימצקי, בנק הפועלים, בנק לאומי, תנובה, עירית ת"א ועוד.
כתב את הספרים: "נתקשר" ו-"פשר השדר" בהוצאת אור-עם.

אלון נוימן: אימפרוביזציה ומשחק

--------------------------------------------------------------------------------
נולד בחיפה, שירת בתאטרון צה"ל, למד משחק ב-NYU בניו יורק, וב-“MOUNTVIEW THEATRE SCHOOL” בלונדון. הופיע בהצגות בתיאטרון הקאמרי, גשר וחיפה. היה מיוצרי ומקימי המופע "מיומנה" שאתו הופיע בארץ ובעולם. בקולנוע: "מלח הארץ", "אחד משלנו", "מתנה משמיים", "מקס ומוריץ". בטלויזיה: "של מי השורה הזאת?", "מילואים", "המדריך למתחילים" ו"שערוריה". בימים אלה מופיע ב"צוותא" עם הצגת היחיד שלו "תום", שזכתה לציון לשבח בפסטיבל התיאטרונטו ולבקורות נלהבות. אלון חי בתל אביב ומבסוט.

רקדני להקת המחול בת שבע: גָאגָא: מפגשי תנועה בשפה של אוהד נהרין

--------------------------------------------------------------------------------

אוהד נהרין רקדן, כוריאוגרף ומנהל אומנותי של להקת בת שבע. למד ורקד אצל מרתה גרהאם בניו יורק ומוריס בז'אר בבריסל. אביר מסדר האמנויות, מטעם שרת התרבות בממשלת צרפת על העשרת סצינת המחול העולמית, תואר דוקטור לשם כבוד לפילוסופיה, מכון ויצמן למדע. וזוכה פרס היצירה מטעם שר החינוך התרבות והספורט בישראל, מפתח שפת ה "גאגא" המיועדת לרקדנים מקצועיים וחובבים ומפתחת יצירתיות, דימיון ויכולות בתחום התנועה. זוהי השיטה בה מתאמנים רקדני בת שבע בשנים האחרונות. חתן פרס ישראל בתחום המחול לשנת תשס"ה.

אושרה שוורץ: המבע הקולנועי

--------------------------------------------------------------------------------
בוגרת החוג לקולנוע באוניברסיטת תל אביב. מרצה בבתי ספר שונים לקולנוע; מפיקה בפועל של "נגוע" (עמוס גוטמן); תסריטים ל"אש זרה" (בימוי עמליה מרגולין), "אחות זרה" (דן וולמן, פרס וולג'ין), "ידיים קשורות" (דן וולמן), ועוד; מפיקה שותפה ותסריטאית של "הקומדיאנטים" (ארנון גולדפינגר, הופץ בהפצה מסחרית בארה"ב, פרס האוסקר הישראלי לסרט התיעודי הטוב ביותר, 1999 ופרס פסטיבל חיפה לסרט התעודי הטוב ביותר), כתבה וביימה ביחד עם עמליה מרגולין את "100 ילדים שלי", פרס החוויה היהודית, פסטיבל ירושלים, 2003.

רון רוזנפלד: מוסיקה ופרפורמנס

--------------------------------------------------------------------------------
זמר, כותב, מלחין ומפיק מוסיקאלי. סולן להקת 'פורטרט' וכותב הטקסטים שלה. איתם הוציא ארבעה אלבומים ועומד להוציא את האלבום החמישי.
כתב והפיק אלבומים לאמנים שונים, והשתתף כיוצר וכמבצע בעשרות ג'ינגלים, פרסומות ומוסיקה לשוק המסחרי.
מעביר סדנת פרפורמנס ייחודית לאמני במה וזמרים, ושימש במשך שתי עונות כחבר צוות השיפוט של התוכנית "כוכב נולד".

הדס גור: פיתוח קול

--------------------------------------------------------------------------------
זמרת אלט. בוגרת תלמה-ילין. למדה אצל גב' מירה זכאי וגב' מרים מלצר. למדה באנגליה ב- Royal Northern College of Music וב-Guildhall School of Music and Drama, אצל הזמרת Penny Davis ובהדרכת הפסנתרן William Hancox.
שרה והופיעה במסגרות שונות בהן: מקהלת האופרה הישראלית, מקהלת זמרי פילהרמוניה, האנסמבל הקולי החדש, אנסמבל מוסיקה עתיקה "מודוס ויונדי", אנסמבל "נגני אקורד", אנסמבל "טוטי סולי", פסטיבל חיפה, פסטיבל מוסיקה עכשווית וסימפונייט רעננה.
באוגוסט 2003 הוזמנה על ידי מאסטרו הלמוט רילינג לפסטיבל Bach Academy Festival Ensemble ומאז שייכת לחברי ה-Gechinger Kantorei עמם מופיעה בקביעות בארץ ובחו"ל. מלמדת שירה פיתוח קול ומיומנויות במה במכללה למוסיקה 'הד', ובמספר קונסרבטוריונים.

עומר רייס: משחק

--------------------------------------------------------------------------------
במאי קולנוע. בוגר המחלקה לקולנוע, מכללת בית ברל. סרטו 'שינה קלה' התקבל לתחרות הרשמית של פסטיבל חיפה, 2003. סרטו 'Quick Stop' נרכש לאחרונה להפצה באוסטרליה ובקנדה. בימים אלה עובד על סרט תיעודי חדש בבימויו.

שרון איזנמן: פילאטיס

--------------------------------------------------------------------------------
בוגרת בית הספר למאמנים במכון וינגייט. מורה מוסמכת לפילאטיס, ספינינג, מחול אירובי, ועוד. בוגרת תיאטרון צה"ל. בוגרת המגמה למשחק בביה"ס לדראמה, בסמינר הקיבוצים.

ג'וש שגיא: משחק

--------------------------------------------------------------------------------
בוגר המגמה למשחק, החוג לתיאטרון, באוניברסיטת תל אביב. (1994). עם סיום לימודיו הוזמן על ידי הבמאי והמחזאי חנוך לוין לקחת חלק בהצגתו "הילד חולם", לאחריה המשיך שש שנים נוספות ב"הבימה" בהפקות רבות כמו: "האב", "הר לא זז", "החייל האמיץ שוויק", "זינזאנה", ועוד. ב-1994 זכה בפרס השחקן המצטיין בפסטיבל "שבוע תיאטרון מקורי" ביפו על תפקידו בהצגה "שמלת גלולות". מאז, השתתף בהצגות רבות בתיאטרון לילדים ונוער, בפסטיבלי עכו, תמונע, ועוד.

רן קאושינסקי: כושר, כח, סיבולת

--------------------------------------------------------------------------------
מאסטר באמנויות לחימה ושחקן. היה אלוף ישראל בארבע שיטות לחימה שונות: איגרוף תאילנדי, בושידו, ולה טודו והישרדות. השתתף בתחרויות בינלאומיות רבות בהן: אליפות העולם בתחרות דרקון הזהב (איטליה 94), וזכה במקום הראשון בתחרויות שונות בתאילנד ביניהם אליפות קוסמוי, אליפות פטיה וכו'.
משמש כנציג לאומי ומדריך ראשי באיגרוף תאילנדי, ופיתח שיטה חדישה להגנה עצמית ומניעת אלימות, המוכרת ע"י משטרת ישראל.
השתתף בסרטים רבים כשחקן: "כיפור", "הארץ המובטחת", "ירושלם", "המפלס העליון", "חדר מלחמה", "פרנקו וספקטור". בתיאטרון: "הזירה".

אורי שלזינגר: מוסיקה

--------------------------------------------------------------------------------
מפיק מוסיקלי ונגן, צאצא לשושלת מוסיקאים, יוצא להקות צבאיות, עבד עם גדולי האמנים בארץ, בעל אולפן הקלטות האחראי להרבה הפקות ישראליות המתנגנות במדיה הישראלית ובטלוויזיה, כמו כן עבור חברות התקליטים הגדולות בארץ כגון הליקון הד ארצי וכו'. מתמחה בתרבות המוסיקה העכשווית ופיתוחה.

חמי רודנר: מוסיקה

--------------------------------------------------------------------------------
יליד 1964, התפרסם כסולן של 'איפה הילד', להקה שהיתה ממובילות מהפכת הרוק הישראלי בשנות התשעים. אחרי פירוק הלהקה יצא רודנר לקריירת סולו והוציא שלושה אלבומים. הוא הפיק אלבומים לאומנים אחרים והיה המגיש בתוכנית המוזיקה "מרגיש בבית", בערוץ 2.

אורית אזולאי: ליהוק ומבחן בד

--------------------------------------------------------------------------------
בוגרת מגמת קולנוע בבית הספר לאומנויות "בית צבי" בשנת 1987. מלהקת לקולנוע ולטלוויזיה, עורכת תסריט, מורה בבית הספר לקולנוע ולטלוויזיה "סם שפיגל" בירושלים. משנת 1988 ליהקה פרסומות, דרמות טלוויזיה, סדרות טלוויזיה וסרטי קולנוע.
בין עבודותיה: הסרטים "שירת הסירנה", "קלרה הקדושה", "מישהו לרוץ איתו", "בית"ר פרובנס", "חלומו של הנרי", "סיפור חצי רוסי", ו"הדברים מאחורי השמש" (בקרוב בקולנוע). כמו כן ליהקה את הסדרות: "פלורנטין", "הבורגנים", "פאזל", וסדרת הדרמות "סיפורים קצרים על אהבה". ליהקה את סדרת הדרמות "שיעור מולדת" שביניהם הסרטים: "בוצ'צ'י", "מסעות ג'יימס בארץ הקודש", "פרצוף של פוקר", "ואמא ו'". בסדרה זו שימשה גם כעורכת אומנותית שותפה.

דליה גולדברג: דיבור ופיתוח קול

--------------------------------------------------------------------------------
קלינאית תקשורת מזה שלושים שנה, מתמחה בטיפולי קול, במיוחד ב"קול המקצועי" של שחקנים, זמרים, מורים וכו'. מלמדת מזה 13 שנים בבתי ספר למשחק בהם 'ניסן נתיב' ו'יורם לוינשטיין'. העבירה סדנאות במסגרות שונות (המרכז הבין-תחומי הרצליה, מוזיאון ארץ-ישראל ועוד) ועבדה עם מורים בתיכונים מטעם אוניברסיטת תל אביב.

הסטודיו למשחק בקולנוע וטלויזיה אימפרו הוקם בשנת 2003 ע"י הקולנוען אילן מוסקוביץ' והבמאי אבי מלכה, במטרה להכשיר שחקנים לאמנות המשחק המצולם, ולעצב דור חדש של שחקנים, הבקיאים במרכיביה הטכניים והאסתטיים של שפת הקולנוע.

הוסף תגובה חדשה

CAPTCHA

משהו קטן לוודא שאינך רובוט. משתמשים רשומים מדלגים

ענה לשאלה / השלם את החסר

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת הילה קומם