אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

דברי הוצאו מהקשרם - ה פ י ת ר ו ן


רמי נוידרפר's picture

הפעם התקשיתם לגלות את הפיתרון - כנראה שלא קראתם את הספרון המשעשע "הוצא מהקשרו" - משפטי המחץ של הפוליטיקה הישראלית

"בגיל 14 הייתי רגיש" - רמז - נראה שזה עבר לו די מהר... - ובכן חברים, איך לא ידעתם שמדובר ביצחק שמיר? ראש ממשלתנו האהוב האיש שבמו ידיו חיסל חברים סוררים במחתרת, האיש שלא גילה שום רגשות בפומבי."היופי לא היה לי לרועץ" - רמז - הח"מ מסכים ללא עוררין לאבחנה חדה זו - הדוברת היתה ממלאת מקום נשיא מדינתנו הגב' דליה איציק. הח"מ סבור כי היופי אכן לא היה לרועץ, כי....השלם את הפסוק האלמותי: "יש לי חבר אחד אנטיפת..." - רמז - הכל נכון וחוזר עליך... יצחק מודעי, מאחרוני ה"ליברלים" אמר על חברין במפלגה הגוועת - יש לי חבר אחד אנטיפת, אחד פסיכופת ושלישי גדעון פת. התדעו ילדים מיהם הפסיכופת והאנטיפת?"חשבתי שזו מדינת היהודים ומסתבר שזו גם מדינה של ערבים.." מי המופתע? ממה הוא היה מופתע? רמז? הוא עוד הופתע כהנה וכהנה, ועניינו, כמו שאומרים, עוד תלוי ועומד... זהו חבר הכנסץ המודח יחיאל חזן שאמר את הדברים בזמן האינתיפדה כאשר נסגר הר הבית לביקור יהודים. חזן הופתע גם כאשר נתפס, באישון לילה "סוחב" את מכונת ההצבעה בכנסת, לאחר שנחשד בהצבעה כפולה."החור באוזון? נסתום אותו עם קרש ושניים שלושה מסמרים..." נו זה קל מאד, וניחשתם שמדובר בנגר שלנו, חבר הכנסת רפאל איתן ז"ל."הציבור הוא שהפסיד" מדובר באיש הזה - למה הציבור הפסיד? ידעתם כח מדובר בחבר הכנסת רפאל פנחסי. לא ידעתם שאת המשפט האלמותי הזה אמר כאשר אולץ להתפטר מכהונתו בחברה קדישא בת"א src=http://www.e-mago.co.il/images4/120507a.jpg

7. "חבל שלא יכולנו ליהנות ממאכליה הנפלאים של לילי בגלל צום תשעה באב" - רמז? האומר שובר שיאי צביעות.... זהו כמובן ראש הממשלה לשעבר ולשעתיד בנימין נתניהו, האיש שלא הפסיק לחתור תחת אריאל שרון.

8. "ההתנהגות של המלכה לא היתה פיירית כלפיהם. אהבתי את דיאנה, אבל זה שמכריחים אותו להתחתן איתה ולאלממש את האהבה עם מי שאהב, הוא מסכן בסך הכל. שניהם מסכנים. תראה את המלכה לא החליפה איתם מילה. בנאדםשלושים שנה מאוהב במישהי, אבל אמא שלו לא מרשה. אז רציתי לתת לו משהו שיעזור לו ויתן לו שלווה ושקט. איך לא ידעתם שמדובר באשת שר חוצנו הגברת ג'ודי שלום ניר מוזס וכו' המהגגת בסגנון האופייני רק לה (ולנערות בנות עשרה) ומסבירה מדוע העניקה לנסיך צ'רלס קמע שהזמינה במיוחד מהמקובל הצדיק הרב כדורי זצוקלה"ה

src=http://www.e-mago.co.il/images4/elizabeth.jpg

9. "הם שם, ואנחנו כאן - וגם שם" זוהי משנתו המדינית של מי שעליו ניתן לומר היום הם כאן והוא שם, וטוב שכך... עוזי לנדאו חברים, הסמן הימני של הדבקות הבלתי מתפשרת בארץ ישראל השלמה.

10.מי אמר על מי "שקול, מורה דרך, מחנך" (האם גם היום הוא מאמין בזאת?) את זה אמר המפכ"ל לשעבר אסף חפץ על האלוף איציק מרדכי.

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת רמי נוידרפר

.