אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

גינה - סיפורת


יש לי בובה שאני שומרת מגיל אפס בערך, ממתי שאני זוכרת את עצמי. קוראים לה ג'ינה כי היא יפה כמו אמריקאית וגם כי יש לה שיער בלונדיני כזה ארוך, אפילו שהוא קצת מלוכלך היום וקצת נושר גם.

ג'ינה היא חברה שלי ויודעת הכול עלי, ורק איתה אני יכולה לדבר תמיד על כל דבר והיא גם עונה לי, בחיוך שלה, שזה ממש לא כל בובה יכולה לעשות. סיפרתי עליה לרוני, שהוא לומד אצלנו בבית ספר בכיתה של המחוננים והוא נורא חכם ויש לו אפילו אינטרנט אז הוא יודע הכול, והוא אמר שאני טיפשה וילדותית. אז נעלבתי קצת, אבל אחר כך סלחתי לו, כי הוא לא מבין, כי יש לו המון חברים, אפילו מכיתה ח, שהוא עוזר להם עם השיעורים.

הוא לא צריך את ג'ינה, כי יש לו חברים, אבל לי אין כל כך. אבל גם אם היו לי, את ג'ינה לא הייתי מחליפה בחיים. אף אחת לא יכולה להבין אותי כמו ג'ינה, שהיא איתי כל כך הרבה זמן, גם כשאני מגעילה, כי לפעמים אני יכולה להיות לא כל כך נחמדה בכלל.

רוני סיפר לי אתמול שיש לו חברה, ואפילו שהוא ניסה להיות קשוח ראיתי עליו שהוא נורא מתרגש, אז שאלתי אותו עליה והוא אמר שקוראים לה יוליה ושהיא עולה חדשה, ושאפילו הם עשו ביחד את הנשיקה עם השפתיים הזאתי שעושים כשגדולים. אני לא ידעתי איך עושים את זה אבל לא היה לי נעים להגיד לו, אז אמרתי לו שיראה לי איך בדיוק הם עושים והוא נורא הסמיק ואמר שמה פתאום ושזה רק בגיל שלו עושים, ולפעמים אפילו יותר מאוחר מזה, ושזה הדבר הכי טוב בעולם, אבל צריך לעשות את זה רק עם החברה שלך שאתה אוהב אותה ואז זה הכי כיף ונעים בעולם.

אז הייתי מאד שמחה בשביל רוני שהוא עושה את זה כבר וסיפרתי לג'ינה, והפה שלה היה נראה קצת מחייך, כאילו שהיא אומרת שאני לא אדאג, שגם לי פעם יהיה חבר ונעשה עם השפתיים ביחד כי נאהב אחד את השני כל הזמן.

אני רק רוצה שזה יגיע אולי כבר, כי אז אני לא אצטרך יותר לעשות את הזהו שאני עושה עכשיו, כי אתמול הוא בא עוד הפעם, והפעם זה כאב יותר מבפעם שעברה.

הוא אמר שזה לא כואב בכלל, ושזה לא צריך לכאוב, ושזה כואב רק בגלל שאני חושבת שזה יכאב ועושה בעצמי. הוא אמר שכולם עושים את זה ושזה טוב בשבילי ושאני אבין כשאני אהיה גדולה, ושהוא אוהב אותי ורוצה תמיד רק מה שטוב בשבילי. אז ניסיתי לא לחשוב שזה יכאב אבל בכל זאת זה כאב לי, אז אולי אני לא בסדר, אבל מה אני אעשה שהוא ככה נלחץ אלי והוא גם כבד נורא וזה כואב לי שמה.

אז אחר כך כשהוא נשכב לידי ואני חיכיתי רק שהוא יירדם ואני אוכל ללכת לאמבטיה ואז לישון בסלון, הסתכלתי על ג'ינה והפה שלה היה נראה קצת עצוב, כאילו שהיא אומרת שזה לא נכון, ושככה מי שאוהב לא עושה ואולי הוא משקר ואולי הוא לא מבין פשוט וזה לא אני שלא בסדר אלא הוא.

אז חייכתי אליה ואמרתי לה שזה בסדר, אבל בשקט, ושהיא לא תדאג, כי עוד מעט אני אהיה גדולה וגם לי יהיה חבר כזה חמוד כמו רוני.

בסוף נרדמתי וחיבקתי את ג'ינה חזק חזק עד הבוקר,ודווקא בכיתי רק קצת.

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת זיו מגן

.