אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

התנגדות לוועדת חקירה בינלאומית


רבקה שפק ליסק's picture

התנגדות לוועדת חקירה בינלאומית: חיילי צה"ל הותקפו ע"י טרוריסטים

ים

הדרישה להקמת ועדת חקירה על התנהגותה של ישראל בפרשת האוניה מרמרה היא ביטוי לצביעות מצד תורכיה ושאר התומכים בתביעה, ובושה וחרפה למדינות ה"איחוד האירופי" וארה"ב שנכנעו לדרישה לפני שמועצת הביטחון בדקה בדיקה ראשונית אם יש בסיס כלשהו לדרישה.שיקולים זרים הביאו להחלטה זו. המערב חושש מהתקרבות תורכיה לזרועות אירן והחליט "להקריב את ישראל". תורכיה היא מדינה חשובה למערב. היא חברה בנאט"ו. ה"איחוד האירופי" שדחה את מאמצי תורכיה להצטרף לאיחוד הביא , בין גורמים נוספים, כמו העובדה שארדואן עומד בראש מפלגה איסלמית, לשינוי האוריינטציה של תורכיה. תורכיה כבר שם, אבל ישראל משלמת את מחיר הסירוב. ישראל הפכה לשעיר לעזאזל של העולם כולו והגיע הזמן שישראל תשיב מלחמה ותצא למערכת הסברתית נגד מערכת הדמוניזציה והדה- לגיטימציה שמדינות ערב- הרשות הפלסטינית- החמאס- מדינות האיסלאם בתמיכת אינטלקטואלים שמאלנים, שכבר הוכיחו את כושר השיפוט המעולה שלהם כאשר תמכו בברי"המ תחת שלטון סטאלין "שמש העמים", וחלק מהתקשורת המערבית שלא האמת בדיווח עומדת, כנראה, לנגד עיניה ( למשל, פרשת הילד הפלסטיני אל- דורא). ישראל פעלה במסגרת החוק הבינלאומי כאשר שלחה את חייליה להעביר את אניות "המשלחת ההומניטרית" לאשדוד, לאחר שנתקלה בסירוב להסדיר את העברת המטען דרך אשדוד. ישראל הציעה לממשלת תורכיה ואח"כ לקברניטי האוניות להיכנס לנמל אשדוד תוך התחייבות להעביר את המטען לעזה לאחר בדיקה. המצור על עזה לא נועד למנוע מזון ותרופות אלא אמצעי לחימה. ישראל מעבירה מזון ותרופות יומיום, למרות שהיא נמצאת במצב מלחמה עם ממשלת החמאס בעזה.

האם בעלות הברית העבירו מזון ותרופות לתושבי ברלין שהייתה נצורה לשם כיבושה?מדוע מצרים, המטילה אף היא סגר על עזה, אינה זוכה לקיתונות השנאה ולמשטים הומניטריים, ולוועדות חקירה, אלא רק ישראל. האם מדינות אירופה היו עוברות בשתיקה על העברת אמצעי לחימה בדרך הים לצורך פיגועים באזרחים אירופים ע"י ארגוני טרור איסלמיים?האם ספרד הייתה שותקת לו הבאסקים היו מנסים להבריח אמל"ח לתוך ספרד לצורך פיגועים? עצם העובדה שב- 5 מאניות המשט לא ארע מה שארע על המרמרה מוכיח שחיילי צה"ל לא באו לתקוף אלא להעביר את האוניות לנמל אשדוד. הוכחה נוספת שישראל נהגה בהתאם לחוק ניתן לראות בהעברת האוניה האירית, ע,ש קורי, ללא כל אירוע חריג, לנמל אשדוד. האירוע המצער על המרמרה היה "פעולת טרור ג'יהאדי" שהוכנה מראש. על האוניה מרמרה היו, נוסף לפעילים הומניטריים, "פעילי ג'יהאד", שהכינו מקלות ברזל, סכינים, מסורי חשמל, רוגטקות, גרזנים וכנראה גם נשק (משערים שהושלך לים )כדי להרוג חיילים ישראליים, ולחטוף כמה מהם. כל ההכנות נתגלו אח"כ מצילומי האבטחה של האוניה. יתר על כן, כעת מתברר משתי עדויות של ערבים שהשתתפו במשט שחיילי צה"ל הם שהותקפו ולא להיפך, כפי שחברת הכנסת חנין זועבי טענה, בעזות מצח. האחד הוא הצלם הלבנוני של אל-ג'זירה שהיה על האוניה מרמרה והשני הוא לא אחר מאשר בולנט אילדרים (bulent yildirim ), מי שארגן את המשט. באתר וואלה של עיתון "הארץ", שאין לחשוד בו באהדה יתרה למדיניות ישראל, פורסם ב- 4.6.2010 שצלם אל- ג'זירה, אנדרה אבו חליל, ערבי לבנוני, שהיה על סיפון המרמרה אמר שהחיילים הותקפו ע"י "פעילים תורכים" באלות והוכו מכות רצח. הם אף חטפו 4 חיילים לאחר שאלה התעלפו מכאבים על שבירת עצמותיהם. הפעילים, או מוטב לקרוא להם בשמם, הטרוריסטים, הקיפו את החטופים שהורדו לסיפון התחתון וסרבו לתת לחיילים לשחררם. בלית ברירה ירו החיילים ברגליהם- לא בראשם. אבל, העדות המשכנעת ביותר היא של מי שארגן את המשט: בולנט אילדרים. עפ"י דיווח של פרופ' בארי רובין, ממכון גלוריה למחקר, הסביר בולנט בעת הפגנה בעזה שלא היה זה משט הומניטרי אלא חלק מה"ג'יהאד הגלובלי" שמטרתו למוטט את הממשלות ולהקים דיקטטורות איסלמיות. לארגון "ממרי" יש וידאו המאשר זאת. משידורי הרדיו מן הספינה ניתן לקבל חיזוק נוסף לגבי מארגני המשט ומטרתו. בין השאר, נאמר שם:"לכו בחזרה לאושוויץ" – הכוונה, כמובן, לישראלים. כמו כן, נאמר:"אנו עושים זאת נגד ארה"ב וזיכרו את ה- 11 בספטמבר". מתברר שהקבוצה שבילנט עומד בראשה יזמה את הפרוייקט והיא גם הייתה המממנת העיקרית של שכירת מרמרה. בילנט ארגן את הקבוצה של התורכים שתקפו את חיילי צה"ל. ה- ihh , הארגון "ההומניטרי" התורכי, שהשתתף בארגון המשט עם ארגון חמאסי שמרכזו בגרמניה, אינו אלא ארגון איסלמיסטי קיצוני שמטרתו לשבור את המצור על עזה ולא למטרות הומניטריות.בילנט הכריז, עפ"י מאמר של פרופ' בארי רובין, בפני המפגינים בעזה ש-70 מיליון תומכי צלאח א- דין והשולטן עבד אל- חמיד בתורכיה תומכים בחמאס ומברכים את החמאס על נצחונו. צלאח א- דין, שבו מתגאים הערבים על נצחונו נגד הצלבנים, היה כורדי ולא ערבי. אבל, הערבים סיפחו אותו. בילנט התכוון באיזכור שמו שזה יהיה גם גורלה של ישראל. השולטן עבד אל- חמיד הה שולטן האימפריה התורכית ונחשב, כמו שאר השולטנים ליורשו של מוחמד ולמנהיג העולם המוסלמי. החלום של האיסלאם הוא להקים מחדש את הכליפות המוסלמית שתשלוט על כל העולם.

המטרה של הארגונים האיסלמיים שארגנו את המשט איננה סיוע הומניטרי, אלא שבירת המצור הישראלי על עזה כדי שניתן יהיה להעביר בדרך הים מאירן את האמל"ח, הרקטות והטילים ללא הפרעה ולהקים בעזה בסיס צבאי, בסיס טילים אירני. כך, ישראל תהיה מאויימת על ידי אירן מצפון, באמצעות החיזבאללה וסוריה ומדרום, באמצעות החמאס. האם זהו אינטרס מערבי? החמאס והאירגונים האיסלמיים הקיצונים אינם מסתירים שמטרתם היא חיסול ישראל. המלל ההומניטרי הוא כיסוי למלחמת ג'יהאד לחיסולה של ישראל. בילנט אף התייחס לראש ממשלת תורכיה, ארדואן כאל מנהיג העולם המוסלמי והכריז, שהעולם צועד לקראת שלטון איסלמי. בלינט הכריז , למעשה, על נאמנותו לארדואן. השאלה היא האם באיזו מידה ראש ממשלת תורכיה, ארדואן נתן חסות למבצע. שרי ממשלתו הטריחו עצמם לבוא לקבל את פני החוזרים מהמשט והוא עצמו ניהל את המאבק הדיפלומטי לקבלת ההחלטה אנטי- ישראלית במועצת הביטחון. ישראל עומדת בזמן האחרון תחת מתקפה להביא לחיסולה באמצעות תעמולה המשתמשת בערכים מערביים על ידי גורמים המפירים את אותם ערכים בארצותיהם יומיום, כדי לשכנע את העולם שישראל מפירה ערכים אלה, ואינם בוחלים בשיפוץ העובדות לשם כך. המטרה, להוכיח שאין לישראל זכות קיום. התופעה המדהימה היא שגורמים רבים בעולם המערבי מושפעים ממערכת הדמוניזציה והדה- לגיטימציה נגד ישראל. ללא כל קשר לעובדות, עולה השאלה: גרמניה הנאצית גרמה למלחמת עולם שתוצאותיה היו חורבנה של אירופה ומותם של כ- 60 מיליון חיילים ואזרחים. האם מישהו בעולם ערער לגבי זכותו של העם הגרמני למדינה? האם מישהו קרא לביטול המדינה הגרמנית?המדינה היחידה שקוראים לחיסולה היא מדינת העם היהודי. העם היחיד בעולם, שהתעמולה הערבית- פלסטינית- איסלמית כופרת בקיומו, ובזכותו להגדרה עצמית הוא העם היהודי. את האג'נדה הזאת הם ירשו, כפי שמתברר מפירסומים פלסטיניים בערבית, ממכון מחקר נאצי בתקופת מלחה"ע השנייה. ולאחר שכפרו בקיומו של עם יהודי, חוקרים פלסטינים, בניגוד למחקרים של היסטוריונים רציניים ומימצאים ארכיאולוגיים המאשרים, ללא צל של ספק, שליהודים יש זיקה לארץ ישראל, הנקראית בטעות פלשתינה, מכחישים שקיימות עובדות לחיים יהודיים בעבר בארץ זו. פרופ' סרי נוסייבה, נשיא אוניברסיטת אל- קודס בירושלים המזרחית שהעז לכתוב מאמר המאשר את קיומו של בית מקדש יהודי על הר הבית, נאלץ לחיות בליווי מאבטחים מאז פירסום המאמר. לסיכום, הגיע הזמן שמדינת ישראל תצא למתקפת הסברה כדי להזים את שיכתוב ההיסטוריה של העבר ואת המציאות בהווה. וטוב יעשה ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו אם יעדיף את טובת מדינת ישראל והעם היהודי ויקים קואליציה המסוגלת להתמודד עם הדמוניזציה והדה- לגיטימציה נגד מדינת היהודים:קואלציית ליכוד- קדימה- עבודה. יש הכרח חיוני ודחוף בשר חוץ הנהנה מאהדה במדינות העולם.

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת רבקה שפק ליסק

.